Moveo Karbon Boyunluk

Giyim Yazar: Ahmet TEZCAN

Moveo Karbon Boyunluk

Motosiklet kullanıcıları için hayati önem taşıyan bir ürün; Moveo karbon boyunluk.

Çoğumuz güvenliğimiz için kasklar, pedli ceketler, korumalar vs. satın alırız. Kendimizi korumak için sağlam bir kaskın yeterli olduğunu zannederiz. İyi bir kask pek tabii ki başımızı korur. Peki ya boynumuzu? Maalesef bu durumu göz ardı ediyoruz. Boyun yaralanmaları en az baş yaralanmaları kadar risk taşıyor. Bu nedenle size, sürücülerin boyun güvenliği için üretilmiş Moveo boyunluğu tanıtacağız.

 

Moveo Karbon Boyunluk 1. İçerik Fotoğrafı

 

Moveo Karbon boyunluk, kapalı kasklarla kullanılmak için tasarlanmış. Bu alet; aşırı esneme, eksenel yüklenme, yanal esneme ve omurga incinmesinin oluşabileceği muhtemel yaralanmaları engellemeye yardım ediyor. Özel dizaynı sayesinde, rotasyonu sınırlıyor ve aşırı yüklenmeleri vücudun geri kalanına aktarabiliyor.

 

Moveo Karbon Boyunluk 2. İçerik Fotoğrafı

 

Moveo'nun bu boyunluğunda, ön katmanlar için karbon ve teknik termoplastiğin karışımı kullanılmış. Arka katmanın ana bileşeni ise AMC Kompozit.

 

Moveo Karbon Boyunluk 3. İçerik Fotoğrafı

 

Kevlar ile birlikte, bu boyunluğun en hafif ve güvenli model olduğunu görüyoruz. Karbon ve kevlar, hafif bileşenler oldukları için uzun yolculuklarda yorgunluğu azaltarak konforu arttıracaktır.

 

Moveo Karbon Boyunluk 4. İçerik Fotoğrafı

 

Moveo boyunluğu, kayışlarla ya da cırt cırt yapışkanlar aracılığıyla ceketinize bağlayabilirsiniz. Ayrıca esnek ek yerleri sayesinde, Moveo boyunluğu cross motosikletler kullanırken, bisikletle dağ inişleri yaparken, serbest sürüş gerçekleştirirken ya da BMX'inizin üzerindeyken kullanabilirsiniz.

 

Moveo karbon boyunluk, herhangi bir parçayı değiştirmeye gerek kalmadan, kullanıcılarına 4 farklı boyut sunuyor. (S,M,L,XL)

 

Güncel fiyatlar için 


http://www.motosikletim.com.tr/Korumalar,LA_289-2.html#labels=289-2,7505-3


YORUMLAR