MV Agusta’dan Bilmece Gibi Bir Video!

Sektörel Yazar: Efe Kutlu

MV Agusta’dan Bilmece Gibi Bir Video!

Üstü kapalı bulmaca gibi bir video yayınlayan MV Agusta, neyin sinyallerini veriyor olabilir?

MV Agusta tarafından ortaya çıkan 37 saniyelik videoda, eldivenlerini takmış bir kişinin alüminyum bir plaka üzerine RVS harflerini kazımasının görüntüleri yer alıyor.

MV Agusta’dan Bilmece Gibi Bir Video!  1. İçerik Fotoğrafı

“RVS” nin açılımı İtalyanca’da “Reparto Veicoli Speciali”, İngilizce’de “Special Vehicles Department” yani “Özel Araçlar Departmanı” olarak tercüme ediliyor. 

MV Agusta’dan Bilmece Gibi Bir Video!  2. İçerik Fotoğrafı

Videonun sonunda ise custom görünümlü bir MV Agusta’nın silueti görülüyor. Birbirinden başarılı spor modellerde imzası bulunan İtalyan firmanın, bir atölye havasını hissettirdiği video ile custom tarzda motosiklet işine girebileceği bir tahmin olarak ortaya sürülebilir. MV Agusta’nın şu anki ürün yelpazesini düşününce, bu durumun oldukça ilgi çekeceği de su götürmez bir gerçek. 

MV Agusta’dan Bilmece Gibi Bir Video!  3. İçerik Fotoğrafı


Böyle bir hareket, MV Agusta'nın üç silindirli platformundan çok ilginç kreasyonlar ortaya çıkararak custom motosiklet alanına dahil olması açısından oldukça mantıklı olabilir. Neden mi? MV Agusta, bu konuda rakip markalardan olan Ducati'nin üzerinde ve dahası iki tekerlek sektöründe en seçkin marka olarak yer almayı umuyor. 

MV Agusta’dan Bilmece Gibi Bir Video!  4. İçerik Fotoğrafı
MV Agusta Brutale 800 Dragster

Custom imalat servisine sahip olmak, Varese menşeli firmayı, Bolognalı firmanın önüne geçirmeye yardımcı olabilir mi? Ya da bu videonun arkasında başka neler yatıyor olabilir? MV Agusta’dan RVS isimli yeni bir model geliyor olabilir mi? Videonun sonundaki hayalet gibi görünen modelin, bir MV Agusta Dragster 800 Scrambler olma ihtimali var mı? MV Agusta, yakın zamanda yine videolar paylaşıp kafaları karıştırmaya devam edebilir. Ya da marka tarafından resmi bir açıklama gelebilir. Kafamızda deli sorularla en iyisi bekleyip görelim…

MV Agusta'nın videosu:

YORUMLAR