MV Agusta Dragster RR Yüzünü Gösterdi!

Yeni Model Yazar: Batuhan Emrem

MV Agusta Dragster RR Yüzünü Gösterdi!

İlk olarak yayınladığı bir video ile bizleri heyecanlandıran MV, Yeni Dragster RR’nin görsellerini basınla paylaştı.

Böyle sürprizlerle pek sık karşılaşmıyoruz. MV Agusta yeni bir Dragter’in yolda olduğunu müjdeleyen videoyu internete verdiğinde motosikleti ilk olarak Milan’da göreceğimizi düşünmüştük ki  flemenk bir site olan Nieuwsmotor.nl aracın görsellerini yayınladı.

MV Agusta Dragster RR Yüzünü Gösterdi! 1. İçerik Fotoğrafı

Kırmızı-beyaz ve kırmızı-siyah renklerle karşımıza çıkacak olan Dragster RR oldukça agresif çizgilere ve sportif bir yapıya sahip olsa da motosiklete hakim olan Drag temasına uyumlu olarak kullanılan telli ve beyaz jantlar motosiklete kesinlikle retro bir hava da katmış. Bu sayede drag yarışlarının sembolü haline gelen Amerikan Muscle Car konsepti ile de uygunluk gösteren Dragster RR’nin üzerinde bulanan Kimeo marka jantlar bir italyana yakışacak şekilde Marzocchi süspansiyonlarla desteklenmiş.

MV Agusta Dragster RR Yüzünü Gösterdi! 2. İçerik Fotoğrafı

Dragster RR’nin adına yeni bir R daha eklemesi sebebiyle motoruna da birkaç beygir daha eklenmiş olduğu veya motosikletin drag yarışına daha uygun olacak şekilde vites kutusunda yeni ayarlamalara tabi tutulduğu konusunda şu an için bir bilgi veya ipucu bulunmamakta. Standart haliyle 798 cc’lik üş silindirli motorundan 125 beygir güç üreten motosikletin kendisini görmek içinse Milan’a kadar sabırla beklemek gerekiyor.

 

MV Agusta Dragster RR Yüzünü Gösterdi! 3. İçerik Fotoğrafı

YORUMLAR