in

NovaGaraj Model B Motosiklet Garajı

Yazar: Ahmet TEZCAN

Kapalı bir garajınız yoksa ve motosikletiniz dışarıda iken güvenliğinden endişe ediyorsanız, bu portatif garaj işinizi görecektir.

Herkesin bildiği üzere motosikletler için güvenlik önlemleri pek yeterli değil. Otomobiller için ayrılan özel garajlar bulunuyorken motosikletler için bu durum pek de söz konusu olmuyor. Bu eksikliği gidermek amacıyla bir Türk markası olan NovaGaraj, portatif yani tamamen sökülüp taşınabilen garajlar üretiyor. Biz de bu garajlardan biri olan Model B’yi biraz inceleyeceğiz. Bakalım motosikletlerimiz için neler sunuyor.

 

NovaGaraj Model B Motosiklet Garajı 1. İçerik Fotoğrafı

 

Taşınabilir özellikte olan Model B, elektrostatik boyalı profillerin üzeri yanmaz ve paslanmaz kaliteli alüminyum ile kaplanmış. Motosikletin lastiklerini de koruması amacıyla Model B, yerden 5 cm yükseklikte alüminyum kaplama bir zemine sahip. Model B, zemine 4 ayrı noktadan 20 cm’lik çelik dübeller ile sabitlenebiliyor. Ayrıca bu garajda, 21 saniyede açılan uzaktan kumandalı alüminyum bir kapı mevcut. Kapı açıldığında kullanıcıyı otomatik yanan 1200 Watt projektör lamba ya da isteğe bağlı olarak led ışıklar karşılıyor.

 

NovaGaraj Model B Motosiklet Garajı 2. İçerik Fotoğrafı

 

Hareket sensörlü alarmıyla Model B, çalınma girişimlerine karşı caydırıcı bir garaj. Garajın iç kısmında 1 adet yangın söndürücü, 1 adet kask rafı, 2 adet elbise askısı ve 1 adet elektrik prizi bulunuyor. Tamamen paslanmaz ve %90 yanmaz özellikteki bu garajın yan ve arka panellerine kişiye özel baskı ve süslemeler yapılabiliyor. Ayrıca Model B, mat siyah, kırmızı, metalik gri, sarı, parlak siyah, mavi, ahşap desenli, turuncu ve koyu gri renk seçeneklerine sahip. Garajın ebatları ise aşağıdaki gibi: (farklı boyutlarda özel üretimi de mevcut)

 

Yükseklik: 2000mm

Uzunluk: 2500mm

Genişlik: 1500mm

Ağırlık: 243 kg

 

NovaGaraj Model B Motosiklet Garajı 3. İçerik Fotoğrafı

 


Güncel fiyatlar için tıklayınız.

 

NovaGaraj Model B Motosiklet Garajı 4. İçerik Fotoğrafı

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

NovaGaraj Speedy Motosiklet Garajı

GoPro® HERO3+

REKLAM