Onunla Yollar Dümdüz!

Yeni Model Yazar: Motoron

Onunla Yollar Dümdüz!

Şehirde trafiğe takılmadan yol almak kadar, gideceğiniz yere sorunsuz ve zamanında gitmek de önemlidir. KYMCO Super 8 125 şehirde karşılaşacağınız zorluklara karşı sizi fantastik bir yolculuk vaad ediyor.

Ara sokakların darlığı, bozuk yollar, dik yokuşlar ve arkadaşınızla çıkacağınız şehir içi yolculuk KYMCO Super 8 125 ile keyifli bir yolculuğa dönüşüyor. KYMCO Super 8 125 ile yokuşlar düz, bozuk yollar hissedilmez. 14” jantları ve hava kanallı disk fren yapısı güvenli manevra kabiliyeti sağlarken, 5 kademeli sertlik ayarı olan çift amortisörleri ile beklenmedik çukurlardan, bozuk yollardan sizi kolayca kurtarıyor. Hafif şasisi ve göründüğünden güçlü motoru ile yokuşlarda iki kişiyi dahi kolayca taşıyabiliyor.Dinamik yapısı ve 780 mm sele yüksekliği kolayca en dar geçitlerden bile sıyrılmanızı sağlıyor. Geniş sele altı bagaj yapısıyla da açık kaskınızı saklamak için size yeterli alan sunuyor.

Çift halojen farları size karanlık yollarda kolayca farkedilir kılarken, fren dalga sistemi kısa mesafelerde beklenmedik durumlarda kolayca durmanıza yardımcı oluyor. Trafikten kurtulmanızı sağlayan KYMCO Super 8 125 KYMCO satış noktalarında sizi bekliyor.

YORUMLAR