Orlando Bloom'un Custom BMW S1000R'ı

Custom Yazar: Ahmet TEZCAN

Orlando Bloom'un Custom BMW S1000R'ı

Orlando Bloom, yakın arkadaşı Michael Woolaway'den (Deus Ex Machina Başkanı) bir S1000R'ı özelleştirmesini istedi ve ortaya göz alıcı bir motosiklet çıktı.

Fotoğrafta gördüğünüz BMW R nineT'ye benzeyen motosiklet, özelleştirilmiş bir BMW S1000R ve Orlando Bloom'a ait. Deus Ex Machina tarafından Kaliforniya'da yapılmış olan bu custom S1000R, 18 Mayıs 2015 Pazartesi sabahı bir video aracılığıyla BMW basın bülteninde görücüye çıktı.

 

Orlando Bloom'un <a href=Custom BMW S1000R'ı 1. İçerik Fotoğrafı">

 

Özelleştirme işlemi, Deus Ex Machina'nın başkanı Michael Woolaway tarafından yapıldı. Görünüşe göre Bloom ve Woolaway arasında yakın bir arkadaşlık ilişkisi var.

 

 

BMW: "Herkes Orlando Bloom'u başarılı bir aktör olarak bilir fakat motosikletlere olan tutkusunu herkes bilmez. Uzun süredir BMW motosikletlerinin hayranı olan Orlando Bloom, klasiklerin de dahil olduğu bir dizi BMW motosiklete sahip. Kendi custom projesi için özellikle BMW S1000R'ı seçti. S1000R hayalini gerçeğe dönüştürmek için Venice, Kaliforniya, ABD'de bulunan Deus Ex Machina custom shop'un başkanı Michael "Woolie" Woolay'den yardım istedi."

 

Orlando Bloom'un Custom BMW S1000R'ı 2. İçerik Fotoğrafı

 

BMW'nin videodaki mesajı: "Orlando Bloom, BMW ile yeni bir custom motosiklet için iş birliği yapmak istediğinde kimi arayacağını biliyordu: yakın arkadaşı ve motosiklet gurusu Michael "Woolie" Woolaway. Sonuçta "4CYL" (S1000R), onların ortak tutkusu tarafından Orlando'nun titiz özelliklerine dönüştürüldü."

 

BMW'nin manifestosu: Hayata her sabah çalışan motorunla uyan. Çünkü yol boyunca keşfettiğin her şey sonsuza dek senin olacak. Hayatı bu şekilde bir sürüşe dönüştürürsün. #MakeLifeARide"

YORUMLAR