Peugeot’dan Birbirinden Renkli Scooterlar!

Sektörel Yazar: Özlem Köseoğlu

Peugeot’dan Birbirinden Renkli Scooterlar!

Peugeot Bayisi İzmir Motorcu Göçmen Spidi Konsept Store’da birbirinden canlı renkleriyle Peugeot scooterlar sizi bekliyor.

Fransız Peugeot’nun şirin mi şirin Kisbee, Dijango, Tweet, CityStar modelleri ile hem şehir trafiğine bir “Dur” deme hem de güzel turlar yapma şansını yakalayabilirsiniz. Peugeot Bayisi İzmir Motorcu Göçmen Spidi Konsept Store, renkli ve şirin tasarımlarıyla göz alıcı Peugeot modellerinde peşin fiyatına ve kredi kartına 12 taksit imkanı sunuyor. Modellere kısa bir göz atalım…

Peugeot’dan Birbirinden Renkli Scooterlar! 1. İçerik Fotoğrafı

Peugeot’dan Birbirinden Renkli Scooterlar! 2. İçerik Fotoğrafı

Tweet (125cc)

Torklu, tepkimeli 4 zamanlı ekonomik motoru ile Peugeot Tweet, 16 inç lastiklere ve ön-arka hidrolik disk frenlerine sahip. Tam kask alabilen sele altı bagajı, geliştirilmiş ağırlık merkezi, detaylardaki titizlik ile kullanışlı ve pratik bir scooter tanımını da hak ediyor. Siyah, Gri ve Beyaz renkleri ile Tweet gönülleri fethetmeye hazır. 

Peugeot’dan Birbirinden Renkli Scooterlar! 3. İçerik Fotoğrafı

Peugeot’dan Birbirinden Renkli Scooterlar! 4. İçerik Fotoğrafı

Peugeot’dan Birbirinden Renkli Scooterlar! 5. İçerik Fotoğrafı

Dijango (125cc)

İki renk gövdeli renkleri de bulunan şirin mi şirin bir Peugeot modeli Dijango, modern LED ışıklandırması, yarı dijital göstergesi, çift kişilik uzun selesi, krom çerçeveli aynaları, her an turlamaya hazır görüntüsü ile şehrin sokaklarını şenlendirmek için sabırsızlanıyor. 

Peugeot’dan Birbirinden Renkli Scooterlar! 6. İçerik Fotoğrafı


CityStar (200cc)

“Şehrin Yıldızı”, maxi scooterın en iyi özelliklerini pürüzsüz bir sürüş için kompakt bir gövdede birleştirmiş. İki adet kask alabilen sele altı bagajı, telefonunuz için 12V soketi ile pratik kullanıma sahip CityStar, ilk bakışta hissedilen özel Peugeot tasarımı ile kendini tanıtıyor.

Peugeot’dan Birbirinden Renkli Scooterlar! 7. İçerik Fotoğrafı

Peugeot’dan Birbirinden Renkli Scooterlar! 8. İçerik Fotoğrafı

Peugeot’dan Birbirinden Renkli Scooterlar! 9. İçerik Fotoğrafı

Kisbee (50cc)

Peugeot modellerinden Kisbee 50, B sınıfı ehliyet ile kullanılabilmesi ile abilerinden bir adım öne çıkmayı başarıyor. Scooter kullanmak isteyip ehliyet almak ile uğraşmak istemiyorsanız hafif tasarımı ve buna istinaden düşük yakıt tüketimi ile Kisbee 50, sizin için biçilmiş kaftan olabilir. Mavi, Buz Beyazı, Parlak Gri ve Kahverengi tasarımları ile Avrupa’da kendi sınıfında parlayan Kisbee 50, şehir içi yollarda artık dostunuz.

Peugeot’dan Birbirinden Renkli Scooterlar! 10. İçerik Fotoğrafı

Peugeot’dan Birbirinden Renkli Scooterlar! 11. İçerik Fotoğrafı

Peugeot scooter modellerine sahip olmak ve kampanyalardan haberdar olmak için İzmir’de bulunan Peugeot Bayiilerinden İzmir Motorcu Göçmen Spidi Konsept Store iletişim bilgileri:

Facebook: Motorcu Gocmen
Telefon: (0232) 484 93 12 

YORUMLAR