in

Red Bull Honda World Superbike Takımı Yeni Kostümü!

Yazar: İlker Genç

Yeni sponsporu ile Red Bull Honda World Superbike Takımı, göz alıcı yepyeni renklere bürünmüş Fireblade SP2’yi gözler önüne serdi.

Honda World Superbike Takımı, Hangar-7, Avusturya’da 2017 motosikletlerini yeni kostümü ile tanıttı. Dünyanın öncü enerji içecek firması Red Bull ile 2017 için işbirliğine giren Honda World Superbike Takımı, büyük bir sezona hazırlanıyor.
Red Bull Honda World Superbike Takımı Yeni Kostümü! 1. İçerik Fotoğrafı
Nicky Hayden ve Stefan Bradl’in yer aldığı lansmanda, takım önümüzdeki sezon mücadele edecekleri renkleri gururla sundu. Red Bull Honda World Superbike takipçilerini, takımın bir parçası gibi hissettirebilmek adına yeni sponsorunu ve Honda CBR1000RR Fireblade SP2’yi canlı olarak Sosyal Medya hesaplarından paylaşımda bulundu.
Red Bull Honda World Superbike Takımı Yeni Kostümü! 2. İçerik Fotoğrafı
Böylece, daha fazla güç, daha az ağırlık ve arttırılmış elektronik kontrolleri ile pistlere meydan okumaya gelen CBR1000RR Fireblade SP2’nin örtüsü kalkmış oldu.
MOTUL FIM Superbike Dünya Şampiyonası’nda ikinci sezonunu geçiren Amerikalı Nicky Hayden, World SBK’daki çaylak sezonunu geliştirme çabasında ve başlayacakları mücadeleyi de dört gözle bekliyor. 
Red Bull Honda World Superbike Takımı Yeni Kostümü! 3. İçerik Fotoğrafı
Hayden’in açıklamalarına göz atalım: “Yeni bir motosiklet, yeni unvan ortaklığı ve yeni takım arkadaşı ile yeni bir yıl. Bu yüzden önümüzdeki zamanlarda dört gözle beklediğimiz pek çok değişiklik olacaktır. Dünya Superbike’ta bu benim ikinci senem, geçen seneden edindiğim tecrübeyi kullanmak ve onu bir üst seviyeye taşımak istiyorum. Geçmişte de temsil ettiğim Red Bull ile birlikte geri dönmekten ötürü gerçekten memnunum. Bu benim için harika bir fırsat. İlerleyen zamanlarda yapacaklarımıza odaklanmak zorundayız ve sezon açılışına hazır olmak için mümkün olduğu kadar sıkı çalışmalıyız. Mücadelenin seviyesi her zamankinden daha da yükseklerde ve önümüzde büyük bir iş var. Fakat herkes oldukça motive ve ben de mücadeleye başlamak için sabırsızlanıyorum.”
2017 için MotoGP yerine Superbike’ta yer alacak olan Hayden’in takım arkadaşı Stefan Bradl, Red Bull tarafından desteklenmeye devam edecek. Yeni Fireblade’i anlamanın biraz zaman alacağını belirten pilot, sezona başlamaya can atıyor. Bradl, şunları söyledi: “Yeni sezonu dört gözle bekliyorum. Benim için tamamen yeni bir sezon ve daha önce hiç yarışmadığım bir şampiyona. Şüphesiz çok iyi bir marka olan Honda’nın ve kariyerim boyunca beni destekleyen Red Bull’un ilginç bir iş birliği olacak. Red Bull sporcusu olmaktan dolayı gerçekten mutluyum ve şimdi takımın unvan ortağı olduğu için daha da mutluyum. Takımı, dünyanın türlü yerlerinde gerçekleşecek olan her bir organizasyonda temsil etme şansımız var ve bu konuda gerçekten çok heyecanlıyım. Sezon için yeni bir Fireblade’imiz var. Bu sebeple alışmak belki biraz zaman alacak ama mümkün olan en kısa sürede onu zirveye taşımak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Her bir detayı ile birlikte harika bir proje ve adım adım, onu başarılı bir proje yapacağız.”

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

WSBK Kawasaki Puccetti Racing Takımı 2017 Yeni Renkleri!

2017 WSBK Takvimi Açıklandı!

REKLAM