(Reklam) Brembo, Uma Güvencesiyle Artık Motovento Çatısı Altında

Sektörel Yazar: Motoron

(Reklam) Brembo, Uma Güvencesiyle Artık Motovento Çatısı Altında

Motosiklet sektöründeki başarıları ve çatısı altındaki geniş ürün yelpazesi ile adından söz ettiren Uğur Motorlu Araçlar A.Ş. (UMA), motosiklete dair her şeyi bünyesinde bulunduran Motovento’ya Brembo markasını da dâhil etti.

1961 yılında İtalya’da kurulan Brembo, otomotiv vemotosiklet sektöründe fren ve fren sistemlerinin tasarım, geliştirme ve parçaüretiminde lider bir marka. Kullandığı malzemeler veüretim süreçlerin de sıfır hata ve risk anlayışını benimseyen Brembo, sürekligeliştirdiği teknolojisi ve yenilikçi yapısıyla da Dünya çapında adını kaliteile birleştirmiş ve yeniliklere öncü olmuştur.


1972 yılından itibaren motosiklet fren ve fren sistemlerininüretimine başlayan, donanımlı laboratuvarlarda uzman kadrosu ile çalışmalaryapan Brembo, ürünlerin kalitesi, mükemmelliği ve verimliliğini test ediyor.Aynızamanda Brembo, Formula 1 ve Moto GP yarışlarında en çok tercih edilen markaolma özelliğini de taşıyor.


UMA ile 2015 yılı ikinci yarısında motosiklet sektöründekifren ve fren sistemlerinde distribütörlük anlaşması imzalayan Brembo, Türkiyemotosiklet sektöründe yerini aldı.(Reklam) Brembo, Uma Güvencesiyle Artık Motovento Çatısı Altında 1. İçerik Fotoğrafı


(Reklam) Brembo, Uma Güvencesiyle Artık Motovento Çatısı Altında 2. İçerik Fotoğrafı


YORUMLAR