in

Resmi Ortaklığı Kutlayan Yeni MV Agusta 800 RR Pirelli!

Yazar: Can Deniz

MV Agusta, İtalyan lastik üreticisi Pirelli ile yeni ortaklığını kutlamak için sınırlı sayıda MV Agusta Brutale 800 RR Pirelli’yi ortaya çıkardı.

Özel ve dikkat çekici renk skalası ile MV Agusta 800 RR Pirelli, Brutale 800 RR modelin hatlarını geliştirmek ve Pirelli ile olan resmi ortaklığa vurgu yapmak amacıyla Castiglioni Araştırma Merkezi ve Pirelli Dizayn tarafından tasarlanmış. 
Resmi Ortaklığı Kutlayan Yeni MV Agusta 800 RR Pirelli!  1. İçerik Fotoğrafı
Resmi Ortaklığı Kutlayan Yeni MV Agusta 800 RR Pirelli!  2. İçerik Fotoğrafı
Standart modeller üzerindeki değişiklikler genel anlamda tamamlayıcı parçalarda ve mat siyah-parlak kırmızı ile gri-mavi renkleri kapsayan renk düzeninde olmuş. Hatta öyle ki motosikletinizin rengine uyması için onu renkli kenarlara ve jantlara sahip özel lastikler ile de taçlandırabiliyorsunuz. Sele, yeni model için özel olarak tasarlanmış ve modelin hem ön far bağlantı kısmı hem de arka alt şasi siyaha boyanmış. Bir diğer dikkat çekici kısım da el ustalığı ile bezenmiş deri selenin dikişlerinin, motosikletin renk alternatifi ile uyumlu olması. Yani MV Agusta Brutale 800 RR Pirelli ile tam bir renk cümbüşü… 
Resmi Ortaklığı Kutlayan Yeni MV Agusta 800 RR Pirelli!  3. İçerik Fotoğrafı
Resmi Ortaklığı Kutlayan Yeni MV Agusta 800 RR Pirelli!  4. İçerik Fotoğrafı
Pirelli logosu, yakıt deposunun yan alt taraflarına ve MV Agusta logosu da deponun üst yan kısımlarına yerleştirilmiş. DIABLO logosu da Pirelli lastiklerin yüksek performans serisini tanımlamak üzere kendini göstermiş.
Resmi Ortaklığı Kutlayan Yeni MV Agusta 800 RR Pirelli!  5. İçerik Fotoğrafı
MV Agusta Brutale 800 RR Pirelli için sınırlı sayıdaki RR’a özel yeni ve daha geniş 6 inç jantlar kullanılmış ve model, önde 120/70 ZR17 ebatlarla, arkada ise SP 200/55 ZR17 Pirelli Diablo Supercorsa lastiklere bürünmüş.
Resmi Ortaklığı Kutlayan Yeni MV Agusta 800 RR Pirelli!  6. İçerik Fotoğrafı
Resmi Ortaklığı Kutlayan Yeni MV Agusta 800 RR Pirelli!  7. İçerik Fotoğrafı
Brutale 800 RR Pirelli’nin kalbinde güncellenmiş üç silindir ve Euro 4 standartlarını karşılayan 11,500 devirde 116 beygir güç üreten motor bulunuyor. Diğer yeni özellikler arasında vites yükseltip düşürmeye yardımcı bir EAS (Electronically Assited Shift-Elektronik Destekli Vites), hidrolik kaydırmalı debriyaj ve sekiz seviyeli çekiş kontrol sistemi bulunuyor.  
Brembo frenler, 320mm yüzer diskler, 4 piston kaliperler, 220mm arka diskler ve Bosch ABS 9 Plus, modelin diğer teknik özelliklerinden. 
Resmi Ortaklığı Kutlayan Yeni MV Agusta 800 RR Pirelli!  8. İçerik FotoğrafıDiablo Brutale
Geçmişte de MV Agusta ve Pirelli, ticari satışı gerçekleşmeyen tek seferlik “Diablo Brutale” modeli tasarlamak üzere işbirliğinde bulunmuştu. Fakat bu kez MV Agusta Brutale 800 RR Pirelli, Pirelli ve MV Agusta arasındaki ayrı lisans anlaşması sayesinde üretime girerek sınırlı sayıda satışa sunulacak. 
Resmi Ortaklığı Kutlayan Yeni MV Agusta 800 RR Pirelli!  9. İçerik Fotoğrafı
Tabi ki MV Agusta ve Pirelli işbirliğinden doğan bu özel Brutale 800 RR Pirelli modeli EICMA Milano Fuarı’nda göreceğiz…

İlginizi Çekebilir
Triumph Scrambler 1200 Bond Edition Tanıtıldı

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Suzuki V-Strom Ailesi, GT Versiyonuna Kavuşuyor!

2018 Ducati Modellerinin Tanıtımı!

REKLAM