Revit Defender Pro Gore-Tex Ceket Gri-Kırmızı

Giyim Yazar: Özlem Köseoğlu

Revit Defender Pro Gore-Tex Ceket Gri-Kırmızı

Defender ceketler, dünya çapındaki Adventure sürücüleri içerisinde bir numara ceket olmayı başarmış bir cekettir. Revit Defender Pro Gore-Tex Cekette, bu efsaneyi devam ettirecek nitelikte. İki katman Gore-Tex yapısında bulunan yüksek derecede teknik malzemeler, oldukça hafif, su geçirmez ve aşınmaya dayanıklıdır. SEEFLEX CE-Seviye 2 onaylı korumalar sırtta, omuzda, dirsekte ve ilave olarak aşınmaya dayanıklı dış yüzeyi ile sürücünün güvenliğini düşünen bir cekettir. Koruma özellikleri arasında, PWR kabuk 750D, PWR kabuk 1000D Teflon kaplama ve Neopren bulunmaktadır.


Dört mevsimlik bir mont özelliğinde Gore-Tex yapısı sayesinde su geçirmez ve nefes alabilen Revit Defender Pro Gore-Tex Ceket, oldukça fonksiyonel bir monttur. Ergonomik anlamda, kollarda, yakada ve beldeki ayarlamalarla vücuda tam oturarak son derece düzgün ve fit bir kesime sahiptir. Görünürlüğü arttırmak amacıyla sırtta, kolların üst kısmında ve önde katmanlı reflektörleri bulunmaktadır. Ayrıca göğüs kısmındaki ve sırttaki fermuarlı hava kanalları, sıcak havalardaki sürüşlerde vücudun serin kalmasını sağlar, bu da dört mevsim mont özelliklerinden birisidir. Su geçirmez iç cebi, evrak cebi ve göğüs cepleri de bulunmaktadır.


Hem şık hem fonksiyonel hem de rahatlık üçlüsünü bir arada barındıran Revit Defender Pro Gore-Tex Ceket ile güzel sürüşler.

Revit Defender Pro Gore-Tex Ceket Gri-Kırmızı  Fiyat :2,927.94 TL 

YORUMLAR