in

Riccardo Russo, Team Lorini Honda’ya Transfer Oluyor!

Yazar: Teoman Cem Katoğlu

Riccardo Russi, World Supersport’da önümüzdeki sezon Team Lorini Honda takımına dahil olacak.

21 yaşımdaki Maddalonili İtalyan sürücü, sahneye ilk Honda CBR600RR ile geçen hafta Jerez çıkmıştı. Andalucian Pisti’nde güzel bir hız sergileyen Russo, 2012 İtalyan Superstock 600 Şampiyonuydu. Yeni bir rekabet için can atan sürücü, önümüzdeki sene iyi bir performans sergileyeceğine inanıyor.

Riccardo Russo; “Team Lorini ile anlaşmayı Jerez testlerine uçmadan birkaç gün evvel yani iki hafta önce imzaladım. Honda’da kendimi hemen rahat hissettim. Geçen sene sürdüğüme kıyasla oldukça yumuşak bir motosiklet. 2014 için çok emin hissediyorum, ayrıca takıma, sponsorlara ve Honda İtalya’ya bu fırsat için teşekkür etmek isterim.” dedi

Takım menajeri Livio Lorini: “Riccardo’yu Takımımızda görmekten son derece memnunuz. Kendisi ülkemizin en büyük potansiyellerinden birisi ve eminim ki seneye çok güzel işler başaracak. Potasiyelini zaten geçen hafta Jerez’de, hafta sonu yarışlarına göre attığı farkı ilerleterek gösterdi. Seçimine gönülden inanıyor ve gerçekleşmesinde sağladığı tüm destekler için Honda İtalya’ya teşekkürlerimizi iletiyoruz.”

Team Lorini, yakında 2014 World Supersport mücadelesi için Riccardo Russo’ya katılacak olan sürücüyü de yakında açıklayacak.

 

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Kenan Sofuoğlu, 2014’de İstanbul Park’da yarışamayacak!

Leon Camier Tatilde Test Sürüşünde!

REKLAM