Riderdenim, İstanbul’da Yenilenen Konsept Mağazası İle Bizlerle!

Sektörel Yazar: Motoron

Riderdenim, İstanbul’da Yenilenen Konsept Mağazası İle Bizlerle!

Rahat, şık ve korumalı ürünler kavramlarını başarılı bir şekilde uyarlamayı başaran, Türkiye’nin ilk motosiklet kot üreticisi ve motosiklet giyim markası Riderdenim, İstanbul Hasanpaşa'daki mağazasının yüzünü tamamen değiştirdi.

Sektör ve kullanıcılar için oldukça önemli bir yeri bulunan markanın kurucusu Timur Aksüt ile röportajımızı Mayıs sayımızda sizlerle paylaşmıştık. Şimdi de yenilenen Riderdenim İstanbul mağazasına bir göz atalım istedik. “Yeni Yüz”, “Taze Ruh”, “Zamansız Konsept” tanımlarıyla yenilenen İstanbul mağazası, sıcacık ortamı ile motosiklet tutkunlarına hizmet vermeye devam ediyor.


Motosikletli hayat ve müşteri fotoğrafları ile yaşanmışlık kazanan mağazaya klasik mobilyalar ve aksesuarlar ile retro bir hava katılmış. Riderdenim’in tasarım ruhu, mağazadaki detaylara da yansıtılmış. Örneğin kaskınızı su borularından yapılmış harika bir askıya asıyorsunuz. Sadece kendi ürünlerini satan mağazada başta pantolon olmak üzere, gün içinde şık ama korumalı olabileceğiniz onlarca farklı ürünü bulabilirsiniz.


Bir köşede montlar, bir diğer köşede kotlar, desen desen ve birbirinden renkli fonksiyonel bandanalar, kemerler ile konsept ve butik mağazacılık anlamı, Riderdenim’in yenilenmiş mağazasında yeniden can bulmuş durumda. Bir motosiklet sürücüsü olarak güvenlik, rahatlık ve şıklığı bir arada bulunduran ürünleri kullanmanın önemine değinen Timur Aksüt, tüm motosiklet tutkunlarını İstanbul Riderdenim mağazasına beklediğinin altını çiziyor. Markanın vizyonunda yer alan “Samimiyet” kavramı, mağazada hak ettiği sıcak atmosferi hissettirmeyi başarıyor.


Alışveriş yapmasanız bile bu konsept mağazaya bir kahve içmeye uğramanızı ve birbirinden güzel ürünlere göz atmanızı tavsiye ederiz.

YORUMLAR