Riderdenim Lodos Motosiklet Kot Pantolonu

Giyim Yazar: Özlem Köseoğlu

Riderdenim Lodos Motosiklet Kot Pantolonu

Hem korumalı bir motosiklet kot pantolonu hem de şık mı şık bir alternatif ile motosikletinizi kullanmak istemez misiniz?

Riderdenim’in kullanıcılar arasında oldukça favori Lodos model motosiklet kot pantolonuna bir göz atalım istedik. Günlük kullanıma uygun özellikleri, fit duruşu ve rahatlığı ile kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak, korumaları ile sizi sürtünme ve darbelere karşı koruyacak bir motosiklet kot pantolonundan bahsediyoruz. Normal ve şık kot görünüşünün altında birbirinden özel koruma özellikleri ile sizi tehlikelere karşı korumayı vadeden Riderdenim Lodos model motosiklet kot pantolonu, sürtünme olasılığı olan tüm bölgelerde Aramid bez kaplama ile sürtünmelere karşı, diz ve yan kalça bölgelerinde ise Alman malı Sas-Tec korumaları ile darbelere karşı koruma sağlamaktadır.
Aynı zamanda su ve kir tutmayan Nano teknoloji özelliği sayesinde, çoğu zaman karşılaştığımız toz, toprak ve kirden bizi koruyarak temiz kalmamızı sağlar. %100 pamuklu yüksek kalite ve orta kalınlıktaki (mevsimlik) kumaşa sahip stil sahibi Riderdenim Lodos modeli ile tanışmaya hazır olun.Ürünü İncelemek İçin Tıklayınız...

YORUMLAR