Royal Enfield Himalayan'ın Resmi Videosu Yayınlandı!

Yeni Model Yazar: Ahmet TEZCAN

Royal Enfield Himalayan'ın Resmi Videosu Yayınlandı!

Royal Enfield, Himayalan modelinin Hindistanlı yarışçı C.S Santosh'un da dahil olduğu resmi videosunu yayınladı.

Daha önce gizlice görüntülenen Royal Enfield Himalayan'ın resmi videosu yayınlandı. Video, 410cc'lik tek silindirli adventure motosikleti Himalayan'ı resmi olarak onaylamakta ve model hakkında bazı detaylar sunmakta.


Royal Enfield Himalayan'ın Resmi Videosu Yayınlandı! 1. İçerik Fotoğrafı


Bir serinin parças olan videoda Hindistan'ın en başarılı off-road yarışçısı ve Dakar Rallisi emektarı olarak tanınan C.S Santosh yer alıyor.Santosh: "Aradığımız ilk şey, motosikletin evimizde gibi hissetirip hissetirmeyeceği ve off-road'a yabancı olup olmayacağıydı. Genelde motosikletler sokaklarda iyi gider fakat off-road a geçtiğinizde pek uygun olmazlar."

Royal Enfield Himalayan'ın Resmi Videosu Yayınlandı! 2. İçerik Fotoğrafı


"Bu motosikleti kullanınca şaşırdım çünkü off-road'da da doğal bir hissiyat yaşattı."

Royal Enfield Himalayan'ın Resmi Videosu Yayınlandı! 3. İçerik Fotoğrafı"Birçok sürücü için bu motosiklet korkutucu gelmeyecektir zira motosiklet güçlü fakat agresif değil."


Royal Enfield Himalayan'ın Resmi Videosu Yayınlandı! 4. İçerik Fotoğrafı


Himayalan'ın yaklaşık 28 beygir gücünde olması bekleniyor. Video, Royal Enfield'ın resmi YouTube kanalında şu mesajla yayınlandı: "Dakar'da yarışan tek Hintli C.S Santosh, ralliyi tamamladı. Santosh'un Royal Enfield Himalayan'ı test ettiği videoyu izleyin ve Himayalan ile off-road'a çıktığınızda bu motosikletten ne bekleyeceğinizi onun ağzından duyun."

Royal Enfield Himalayan'ın Resmi Videosu Yayınlandı! 5. İçerik Fotoğrafı


Royal Enfield Himalayan'ın Resmi Videosu Yayınlandı! 6. İçerik Fotoğrafı


YORUMLAR