Ryan Reynolds'ın Motosiklet Tutkusu

Çeşitli Yazar: Ahmet TEZCAN

Ryan Reynolds'ın Motosiklet Tutkusu

Ryan Reynolds, Byran Reynold yönetmenliğinde çekilmiş bir kısa filmde Dustin Kott tarafından üretilmiş yeni Triumph Thruxter'ını tanıyor ve motosiklet tutkusunu anlatıyor.

Ünlülerin de birer insan olduğunu herkes biliyor. Onlar kamera önünde çok iyiler fakat sizin bizim gibi tutkuları var. Birçok filmin ve Deadpool'un yıldızı Ryan Reynolds da bu gruba dahil ve o da bir motosikletçi. Kendisinin ayrıca güzel bir zevki var ve motosikletlere karşı hissettiğimiz tutkuyu başarılı bir şekilde dile getirebilen birisi.Son yayınlanan videosu da her iki niteliğinin de mükemmel örneği. Reynolds, videoda Kott Motorcycles'tan Dustin Kott'ın geliştirdiği yeni cafe racer'ı Triumph Thruxton'ı tanıtıyor ve motosiklete nasıl başladığını ve motosikletin ona ne ifade ettiğini açılıyor.


Ryan Reynolds bu videoda bir ünlü değil, herhangi bir yolda karşılaşabileceğiniz bir motosikletçi. Motosiklet sürerken ne hissettiğini ya da hurda bir Honda CB750 ile motosiklete nasıl başladığını anlatsa da videoyu izleyin, siz de aynı şekilde hissedeceksiniz.

YORUMLAR