in

Safeman İle Motosiklet ve Aksesuarlarını Sımsıkı Kilitleyin

Yazar: Özlem Köseoğlu

Safeman ile gözünüz arkada kalmasın. Motosikletten bisiklete, kasklardan kayak takımlarına ve çantalara kadar herşey sımsıkı kilitli ve güvende. Safeman ve Safeman-T olarak iki çeşidi bulunan kilidin detaylarına göz atalım.

Safeman Özellikler

Motosiklet, bisiklet, kayak, snowboard ve çok daha fazla ekipmanınız için patentli çift askılı pratik sabitleyici kilit olan Safeman’in, kablosunu yuvasına sokup çekiyorsunuz. Maksimum güvenlik için kabloyu sıkı çekmeyi ihmal etmeyin. Böylece motosikletiniz ve kilitleyebileceğiniz diğer ekipmanlarınız, anahtarsız pratik ve hızlı kilitleme özellikleri ile güvende kalıyor.

Cebe sığacak kadar küçük, yok denecek kadar hafif olan Safeman kilitin kablosu, Pratik Kablo Sarma Sistemi ile gizlenebilir özelliktedir. Güçlendirilmiş sağlam plastik bağlantı parçaları, paslanmaz malzemeler, sağlam plastik kaplamalı çelik kablo gibi yüksek kalite malzemelerden oluşmaktadır. Pas, nem ve kire karşı korumalı ve dayanıklı bir kilit olan Safeman-T’nin donma riski yoktur. Kask ve diğer aksesuarlar için isteğe bağlı ikinci askı (çift askı sistemi) bulunan kilidin iki adet anahtarı mevcuttur. 125 gram ağırlığında hafif mi hafif olan kilidin ebatları ise; 75 cm kablo uzunluğunda ve 4mm kablo kalınlığındadır. Çapı, 7,5 cm / Yükseklik: 3 cm boyutlarındadır.

Safeman İle  Motosiklet ve Aksesuarlarını Sımsıkı Kilitleyin 1. İçerik Fotoğrafı

Safeman-T Özellikler

Motosiklet, bisiklet, kayak, snowboard ve çok daha fazla ekipman için patentli çift askılı pratik sabitleyici kilit olan Safeman-T, oldukça pratik bir kullanıma sahip. Anahtarsız Pratik ve Hızlı Kitleme özelliği ile sürüp çekin, ardından sabitledikten sonra sımsıkı kilitleyin, işte bu kadar! Tek dikkat etmeniz gereken ise maksimum güvenlik için kabloyu sıkı sıkı çekmeniz. Motosiklet, bisiklet, kayak, snowboard gibi alanları ile çok fonksiyonlu bir kullanımı mevcut.

Kask ve diğer aksesuarlar için isteğe bağlı ikinci askı (çift askı sistemi) bulunan Safeman-T kilit, 1.85 metre çelik kablo uzunluğuna rağmen 4 kat sarılabilir ve az yer kaplar. Aynı Safeman kilit gibi, güçlendirilmiş sağlam plastik bağlantı parçaları, paslanmaz malzemeler, sağlam plastik kaplamalı çelik kablo gibi yüksek kalite malzemelerden oluşmaktadır. Pas, nem ve kire karşı korumalı ve dayanıklı bir kilit olan Safeman-T’nin donma riski yoktur. 10 mm paslanmaz çelik olan kabloyu korumak amacıyla kablo üzerinde 3mm plastik kaplama bulunmaktadır. Ağırlığı 550 gram ve boyutları, Y x G x Y = 24 x 17 x 3 cm’dir.

Ürünlere gitmek için tıklayınız..

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Bikers Dream Mini Ayak Pompası

Oxford OF697 Cruiser Elcik Isıtma

REKLAM