Şehirden Kaçış Planı

Yeni Model Yazar: Motoron

Şehirden Kaçış Planı

O, şehrin kalabalığını arkasında bırakıp sizi uzaklara götürüyor, saatlerce yol gidiyor hiç yorulmuyor. KYMCO Xciting 400i, uzun ya da kısa mesafe yolculuklarda sunduğu benzersiz konfor ile şehirden kaçış planlarınızın bir parçası olacak.

Ergonomik koltuk yapısı, sizin ve yol arkadaşınızın uzun yolculuklarda rahat etmesi için geliştirildi. Sıradan koltuk yapıları tüm yükü omurgaya bindirir ve uzun yolculukları çekilmez kılarken; KYMCO Xciting 400i’in koltuk yapısı uzun yolda konfor arayanlar için tasarlandı. Motosikletle çıkılan uzun seyahatlerde, bozuk yollar, motosikletin oluşturduğu titreşimler gereksiz yorgunluklara neden olur. KYMCO Xciting 400i, üstün yol tutuş özelliği ile oluşacak titreşimleri en aza indirir. Uzun seyahatler yorucu olmaktan çıkar. Eğer Xciting 400i ile uzun bir yola çıkacaksanız yanınıza en sevdiğiniz eşyaları rahatça alabilirsiniz.

Xciting 400i’nin, güçlü port bagaj yapısı ve geniş sele altı bagajı adeta bunun için düşünülmüş. Uzun yolculuklarda, ıssız yollarda dahi görünürlük sağlayan uzun ve kısa modern Led DRL teknolojili kartal farları ile güvenli sürüş imkanı sağlıyor. Ön tekerlekte çift hava kanallı arka tekerleğinde tek hava kanallı disk fren sistemi, beklenmedik durumlarda durma kabileyetinizi en üst seviyeye çıkarıyor. Güçlü motor yapısı ve ön teker arkası soğutma sistemi sayesinde KYMCO Xciting 400i uzun yolculuklarda kesintisiz güç ve dayanım sunuyor. Şehirden kaçış planınız için özel olarak geliştirilen KYMCO Xciting 400i, tüm KYMCO satış noktalarında incelemenizi bekliyor.

YORUMLAR