in

Sena Yeni Sistem Intercom Uygulaması ile Mesafeler Artık Sorun Değil!

Sena markasının, mesafelere meydan okuyan Intercom uygulaması ile ne kadar uzak olursanız olun, hep iletişimde kalın…

Sena RideConnected Uygulaması, iPhone ve Android akıllı telefonlardan yüklenebilen yeni bir uygulama. Bu sistem, mesafeye bakmaksızın sürücü dostlarınızla iletişime geçmenizi sağlıyor. Akıllı telefonu kullanarak, Bluetooth ile menzil ya da interkom bağlantı sayısı ile sınırlanmıyorsunuz. Mobil bir ağa bağlı olduğunuz taktirde, uygulama sayesinde bir profil yaratıp takım oluşturabiliyorsunuz, uygulamayı kullanan arkadaşlarınızı ekleyebiliyorsunuz ve Sena kulaklığınızı kullanarak onlarla sohbet edebiliyorsunuz. Mesaj ile takım arkadaşlarınızı davet bile edebilmeniz mümkün.
Sena Yeni Sistem Intercom Uygulaması ile Mesafeler Artık Sorun Değil! 1. İçerik Fotoğrafı
Biraz daha detaya inersek, Sena’nın yeni RideConnected Uygulaması, bluetooth vasıtası ile kulaklığınızı ve akıllı telefonunuzun internet bağlantısını birbirine bağlar. Yani bu uygulama, akıllı telefonunuzu kullanarak LTE (4 G hız) ya da wifi aracılığı ile Sena kulaklıkla eşleşiyor. Sonrasında bir grup konuşması yaratmak için, bu Wifi’yi ya da hücresel ağ kullanılmaktadır.
Sena Yeni Sistem Intercom Uygulaması ile Mesafeler Artık Sorun Değil! 2. İçerik Fotoğrafı
Bu, Sena kullanıcılarının, wireless servisleri olduğu sürece birden çok sürücü ile sonsuz bir menzilde iletişim kurabilecekleri anlamına geliyor. Aynı zamanda artçıların da kendi akıllı telefon uygulamaları ile bu grup konuşmalarına katılabilecekleri demek oluyor. 
Sena Yeni Sistem Intercom Uygulaması ile Mesafeler Artık Sorun Değil! 3. İçerik Fotoğrafı
Yani teoride düzgün bir wifi sinyali ile aynı ekipmana sahip dünyanın herhangi bir yerindeki bir arkadaşla konuşabiliyor olmak anlamına da gelebilir. Aynı zamanda bu durum, evinizden ve ailenizde uzakken büyük bir tura çıktığınızda, onlarla iletişime geçebilmenin mümkün olduğunu da gösteriyor. RideConnected Uygulaması ise iOS ve Android’te bulunuyor.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Motosikletimizi Kışın Zorlu Koşullarından Korumak!

Motosikletimizin Yağını Nasıl Kontrol Edebiliriz?

REKLAM