Serres Rally'de 4.Gün

Etkinlik Yazar: Ahmet TEZCAN

Serres Rally'de 4.Gün

Maraton etabının ertesi günü dinlenmek için güzel bir fırsat...

Fantastik Bir Sahne Altında Sağanak Yağış

 

Etkinliğin üçüncü gününde katılımcılar geceyi Lailias dağında geçirdiler. Aniden bastıran yağmur nedeniyle sürücüler kuru ve rahat bir gece geçirebilmek için adeta savaştılar diyebiliriz. Gecenin en inanılmaz bölümü ise çakan şimşeklerin aydınlık bir doğal şov yaratması oldu.

 

Serres Rally'de 4.Gün 1. İçerik Fotoğrafı

 

Ouzo, sabaha kadar Yunan müzikleri çaldı ve geleneksel Yunan yemekleri katılımcıların yağmura rağmen güzel bir gece geçirmesine yetti.

 

Üçüncü gün şüphesiz en büyük etap gerçekleşmişti fakat dördüncü gün olaylar farklı gelişti. Önceki günkü maraton etabının yorgunluğunu atmak isteyen katılımcıların dinlenmeye ihtiyaçları olmasına rağmen, yarışçılar 48 km'lik küçük bir Lailias-Orini etabına katıldılar. Etap kısa olmasına rağmen gece yağan yağmur nedeniyle yolda biriken sular katılımcıları ferahlattı.

 

Serres Rally'de 4.Gün 2. İçerik Fotoğrafı

 

Sorunlarla dolu iki gün geçiren Llewellyn Sullivan-Pavey #12, bugün şeytanın bacağını kırarak yarışı en iyi zamanlamayla (53'40") ilk sırada tamamladı. İkinci sıraya Pedro Bianchi Prata #5 yerleşirken, üçüncü sıraya da Robert Van Pelt Jr. #34 yerleşti. Etabın ardından tüm sürücüler konaklama yerine sağ salim ulaşmayı başardılar.

 

Serres Rally'de 4.Gün 3. İçerik Fotoğrafı

 

Etkinliğin 5.günü yarışçılar için yine zor bir gün olacak. 313 km'lik Bosdas-Lailias-Agistro yolları Serres Rally katılımcılarını ağırlamak için sabırsızlanıyor!

YORUMLAR