in

Shoei Neotec

Yazar: Ahmet TEZCAN

Shoe’nin yeni ultra güvenli kaskı, Neotec!

Güçlü Fiber Yapı

Shoe’nin yeni kaskı Neotec, 5 katmanlı fiber yapıdan oluşuyor. Orta derece esnekliği, dayanaklılığı ve hafifliği onun en önemli özelliklerinden sadece birkaçı. Neotec’in hava alma özelliği çoklu giriş ve çıkışlar ile %276 oranında arttırılmış. Özel dizayn edilmiş vortex dönüştürücüler hava akışını kolaylaştırırken düz yüzeyi hava türbülansını azaltıyor.

 

Shoei Neotec 1. İçerik Fotoğrafı

 

Mükemmel Koruma

50 yıllık deneyimin sonucu olarak, Neotec’te farklı yoğunluklara sahip iki adet EPS-Liner bulunmakta. Bu kask ile gerçekten güvende hissedeceksiniz. Poliüretan koruyucu pedler ve kombi kumaşlarla donatılmış iç dizayn, tamamen çıkarılabilir yapıya sahip. 

 

Shoei Neotec 2. İçerik Fotoğrafı

 

UV Korumalı Cam

Ön korumadan ödün vermeyen Neotec, %99 oranında UV koruması sağlıyor. Ayrıca Neotec’in camı anti-sis özelliğine ve çizilmez bir yapıya sahip.

 

Shoei Neotec 3. İçerik Fotoğrafı

 

Aerodinamik Yapı

Kaskın arkasında mevcut olan Aero Wing ise sürüş esnasında rüzgarı akışını düzenleyerek boynunuza binecek yükü azaltıyor. EPS elemanlarına sahip olan Neotec, farklı darbe seviyelerine karşı koruma sağlıyor. Mükemmel aero dinamik yapısı ile Neotec sürüş esnasında rüzgardan kaynaklanan gürültüyü de ortadan kaldıracak şekilde tasarlanmış.

 

Shoei Neotec 4. İçerik Fotoğrafı

 

Mikro Kilit Sistemi

Neotec’in kilit sistemi %100 paslanmaz çelikten ve güvenlikten ödün vermeyen plastikten üretilmiş. Açma ve kapaması gayet kolay olan kilit sistemini ayarlamak da gayet kolay.

 

Renk Seçenekleri

 

Shoei Neotec 5. İçerik Fotoğrafı

 

Güncel fiyatlar için: http://www.motosikletim.com.tr/Kasklar,LA_202-2.html#labels=202-2,206-3

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

İnanılmaz HD100 Batman Kaskı!

Shoei X-Spirit 2 Marquez TC-2

REKLAM