Shoei NXR Cluzel TC-3 Kask

Kask Yazar: Özlem Köseoğlu

Shoei NXR Cluzel TC-3 Kask

Shoei markası, NXR modeli için Leonardo da Vinci’nin “Basitlik en yüksek karmaşıklıktır.” felsefesini bensimseyerek saf motosiklet sürüş zevkini amaçlayan bir kask yaratmıştı.

NXR, sadeliğin en ihtişamlı şekli ile gereksiz süsten, püsten arınmış Shoei’nin en iyi tasarımlarından birisi oldu.

Optimum sağlamlık ile darbe emici bir kabuk için farklı katmanlardaki organik fiber ve multi kompozit fiber dış yüzeyi, poliüretan köpük yanak pedleri ve gürültüyü azaltmak için kulak pedleri, aerodinamik performans için geliştirilmiş entegre spoiler, kaza anında kolay çıkarılabilir iç ped EQRS güvenlik sistemi, mükemmel ayarlanabilen Double D-Ring Kilit sistemi, Pinlock ® Anti-Buhar sistemi saymakla bitmeyecek önemli özelliklerinden sadece bir kaçı.

Zararlı UV ışınlarını %100 engelleyen bu üstün performanslı kaskın, yoğun ve taze hava giriş çıkışını sağlamak için alın ve çene kısmında 4 hava giriş noktası ve arka kısımda ise 6 hava çıkış kısmı bulunmaktadır.

ACU Gold ve EC2205 onaylı kask, güvenlik, net görüş, hafiflik ve performansı ile göz dolduran bir model. Modern çizgileri ile sadelik ve teknolojinin üstün birleşimine sahip olan Shoei NXR Cluzel TC-3 Kask, 1.400gr (+/- 50 gr) ağırlığa sahiptir.

Fiyat: 2.779,79 TL

Ürünü İncelemek veya Satın Almak İçin Tıklayınız.

YORUMLAR