Sınırlı Sayıda MV Agusta F3 RC!

Yeni Model Yazar: Özlem Köseoğlu

Sınırlı Sayıda MV Agusta F3 RC!

Her biri Jules Cluzel ve Lorenzo Zanetti tarafından imzalı 350 Dünya Supersport replikası olan motosiklet geliyor…

MV Agusta, şampiyonluk mücadelesini kutlamak için, Dünya Supersport Şampiyona’sındaki Jules Cluzel’in kullandığı sınırlı sayıda üç silindir F3 RC üreteceğini duyurdu.

MV Agusta, Dünya Supersport Şampiyonası’nda Jules Cluzel ve Lorenzo Zanetti’nin kullandığı ama bu kez cadde motosikleti olarak sınırlı sayıda üretimi olan F3 RC’yi ortaya çıkardı. 100 adet F3 675 RC ve 250 adet F3 800 RC  olmak üzere sadece 350 adet üretilmek üzere. Ayrıca her bir motosiklet MV Agusta Takımı Reparto Corse Dünya Supersport yarışçıları Jules Cluzel ve Lorenzo Zanetti tarafından imzalı olarak üretilecek.


Sınırlı Sayıda MV Agusta F3 RC! 1. İçerik Fotoğrafı


Sınırlı sayıda üretimi olan motosikletlerin üzerinde sağ tarafında Cluzel’in imzası, sol tarafında ise Zanetti’nin imzası bulunacak.

 

MV Agusta bir basın bildirisinde şu şekilde açıklama yaptı “Schiranna Reparto Corse Takımı’ndan sıcağı sıcağına caddede kullanmak üzere Jules Cluzel ve Lorenzo Zanetti tarafından imzalı MV Agusta F3 geliyor... F3 RC, 675 cc kapasitesiyle 100 adet ve dolgun 800 cc kapasitesiyle 250 motosiklet sınırlı sayıda üretilecek. Bu görkemli motosikletler, Jules Cluzel ve Lorenzo Zanetti’nin motosikletlerine inanarak üretildiler. Ayrıca motosikletlerin orijinalliğini onaylamak amacıyla, her bir F3 RC, her iki yarışçı tarafından imzalandı, motosikletlerin sağ tarafında # 16 Cluzel tarafından ve sol tarafında ise # 87 Lorenzo Zanetti tarafından imzaları bulunmakta…”


Sınırlı Sayıda MV Agusta F3 RC! 2. İçerik Fotoğrafı

Lorenzo Zanetti

 

Ayrıca Cluzel, bu hafta sonu Jerez’de yaptığı kaza sonucunda ayağının ciddi bir şekilde kırılmasına kadar, 2015 Dünya Supersport Şampiyonası mücadelesinde, şampiyonanın lideri Kenan Sofuoğlu’nun sadece 13 puan gerisinde yer alıyordu.


Sınırlı Sayıda MV Agusta F3 RC! 3. İçerik Fotoğrafı

Jules Cluzel

 

Son olarak, MV Agusta’nın diğer birçok modelini de Kasım ayında Milan’daki EICMA Fuarı’nda sergilemesi bekleniyor.

YORUMLAR