in

Sinroja Motorcycles’tan Royal Enfield Custom Modeller!

Yazar: İlker Genç

Üretim modelleri olmasa da oldukça farklı tasarımları ile 2017 Wheels and Waves’te iki özel model ortaya çıktı. Royal Enfield Surf Racer ve Gentleman Brat.

Surf Racer’dan başlayalım. Bu model, Royal Enfield’in temel aldığı motosiklete oldukça basitçe ne yapılabileceğini göstermek için tasarlanmış bir defalık özel yaratılmış bir model.

Sinroja Motorcycles'tan Royal Enfield Custom Modeller! 1. İçerik Fotoğrafı

Royal Enfield Surf Racer

Royal Enfield, Biarritz’de gerçekleşen son Wheels and Waves etkinliğinde iki yeni “özel” kreasyon ortaya çıkarmıştı. Sanat, kültür ve custom motosiklet ruhunu kutlamak ve markanın basit tasarım felsefesini daha da ileri taşımak için İngiliz menşeli Sinroja Motorcycles, Continental GT model temel alınarak Surfracer ve Gentleman Brat modellerini bu organizasyonda gözler önüne serdi. 

Sinroja Motorcycles'tan Royal Enfield Custom Modeller! 2. İçerik Fotoğrafı

Continental GT Surf Racer üzerinde, Sinroja Motorcycles tarafından tasarlandığının bir imzası olarak yakıt deposunun arkasında büyük bir “S” harfi yer alıyor. Model üzerinde süspansiyon, motor ve estetik olarak genel bir revizyon üzerinde çalışılmış.

Sinroja Motorcycles'tan Royal Enfield Custom Modeller! 3. İçerik Fotoğrafı

17 inç lastikler, Pirelli Diablo Supercorsa SP modellere kavuşması için orijinal telli tekerlekler ile yer değiştirmiş. Frenler ve debriyaj kolu Brembo güncellemelerine sahip. Motor anlamında 535cc tek silindir güç ile jet stili egzoz ile güzel bir kombinasyonu mevcut.

Sinroja Motorcycles'tan Royal Enfield Custom Modeller! 4. İçerik Fotoğrafı

Bir sonraki model ise yine Sinroja Motorcycles tarafından firmanın Himalaya Adventure motosikletine dayanarak tasarlanmış Royal Enfield Gentleman Brat. Model, 16 inç jantlara, yeni gidona, şişman lastiklere ve alçaltılmış bir seleye sahip.

Foto Galeri: Wheels and Waves Festivali Royal Enfield

 

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

MV Agusta Brutale 800 America!

Ducati V4 Superbike Projesi!

REKLAM