Spidi, Yeni Honda Africa Twin Rally’i Gururla Sunar!

Yeni Model Yazar: İlker Genç

Spidi, Yeni Honda Africa Twin Rally’i Gururla Sunar!

Honda’nın, daha fazla off-road odaklı Honda Africa Twin Rally için harekete geçtiğinin sinyalleri geldi.

Honda, Africa Twin’in hafif, off-road versiyonu olan Africa Twin Rally üzerinde sıkı çalışmasına devam ediyor. Honda Powersports Bölümü'nün resmi giyim tedarikçisi olan Spidi markası da son kampanyası kapsamında off-road modelin bazı görüntülerini sundu.

Spidi, Yeni Honda Africa Twin Rally’i Gururla Sunar!  1. İçerik Fotoğrafı

Spidi, Yeni Honda Africa Twin Rally’i Gururla Sunar!  2. İçerik Fotoğrafı

Mart ayında İtalya’daki Motodays Organizasyonunda CRF1000L yani diğer ismiyle Africa Twin’in Rally modeli tanıtılmıştı. Ardından da bu modelin sadece İtalyan piyasası için geçerli olacağı açıklanmıştı. Şimdi de kıyafet markası Spidi, ellerini bu modelin üzerine koyarak bir ara reklam ve haber yaptı.

Spidi, Yeni Honda Africa Twin Rally’i Gururla Sunar!  3. İçerik Fotoğrafı

İtalyan haber sitesine açıklamada bulunan Spidi basın kanalları, bu özel versiyonun hala gelişim içerisinde olduğunu ve şu anda pek fazla söyleyecek bir şey olmadığını fakat bu dayanıklı tasarımın, farklı süspansiyon ayarları ve 21-18 lastikler, Termignoni egzoz sayesinde 5 beygire kadar daha fazla güç ve karbon fiber parçalar yüzünden 6.8 kiloya kadar az bir ağırlık özellikleri ile bu özel Africa Twin’in off-road kapasitesinin hiç olmadığı kadar artacağı yönünde. Kısacası bu model ile daha az ağırlık ve daha fazla güç gelecek. 

Spidi, Yeni Honda Africa Twin Rally’i Gururla Sunar!  4. İçerik Fotoğrafı

Spidi, Yeni Honda Africa Twin Rally’i Gururla Sunar!  5. İçerik Fotoğrafı

Honda Africa Twin Rally’nin piyasalara çıkacağı zaman, henüz Honda tarafından teyit edilmese de, Spidi’nin reklam filminde bitmiş bir versiyonun görüntülenmesi, modelin çokta uzakta olmadığını göstermeye yetiyor.

Spidi tarafından sunulan Honda Africa Twin Rally videosu: 

YORUMLAR