in

STK1000 Avrupa Şampiyonası’nda Son Gelişmeler!

Yazar: Alper Baycan

2017 sezonu STK1000 kategorisinde iki yarışı galip olarak tamamlayan Toprak Razgatlıoğlu, genel sıralamada lider durumda.

31 Mart-2 Nisan başında gerçekleşen MotorLand Aragon Pisti’ndeki birinci yarışta İtalyan Michael Ruben Rinaldi, 28-30 Nisan tarihlerinde Acerbis Dutch Raundu’nda Assen Pisti’nde ise ülkemizi temsil eden Toprak Razgatlıoğlu podyumu birincilikle tamamlayan başarılı isimler olmuştu.

STK1000 Avrupa Şampiyonası'nda Son Gelişmeler!  1. İçerik Fotoğrafı

Michael Ruben Rinaldi Daha sonra 14 Mayıs’ta gerçekleşen Imola Pisti’ndeki üçüncü randevuda, Aruba.it Racing Junior Takımı’nda Ducati Panigale R ile yarışan Michael Ruben Rinaldi, lider olarak galip gelmeyi başarmıştı.

STK1000 Avrupa Şampiyonası'nda Son Gelişmeler!  2. İçerik FotoğrafıArdından 26-28 Mayıs tarihlerinde gerçekleşen Pata UK Raundu’nda, Kawasaki Puccetti Racing Takım pilotu Toprak Razgatlıoğlu, podyuma birincilikle çıkarak başarısına bir yeni başarı daha eklemiş oldu. 

STK1000 Avrupa Şampiyonası'nda Son Gelişmeler!  3. İçerik Fotoğrafı

PATA UK Raundunda Donington Park Pisti’nde pole pozisyonunda başlayan Aruba.it Racing Junior Takım pilotu Rinaldi, yarışın başlarında 12. virajda kaza yapmaktan kurtulamadı ve Razgatlıoğlu böylece avantajı eline almış oldu. Razgatlıoğlu, en yakın rakipleri Marino ve Scheib üzerine baskıyla hızlandı ve galip gelmeyi başardı. Sonuç olarak Toprak Razgatlıoğlu, Superstock 1000 Avrupa Şampiyonası’nda genel sıralamada Rinaldi’nin 9 puan önüne geçmeyi başardı ve şu anda lider durumda.
STK1000 Genel SıralamaSTK1000 Avrupa Şampiyonası'nda Son Gelişmeler!  4. İçerik Fotoğrafı

STK1000 Avrupa Şampiyonası’nın, bir sonraki raundunun 16-18 Haziran’da gerçekleşeceğini belirtelim. Tüm takvim bilgileri aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

STK1000 Avrupa Şampiyonası'nda Son Gelişmeler!  5. İçerik Fotoğrafı

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

WSSP300’de Neler Oluyor!

Misano’daki İkinci Yarışta Sürpriz Son!

REKLAM