in

Superstock 600’de Razgatlıoğlu’ndan %100 Başarı

Yazar: Ahmet TEZCAN

Toprak Razgatlıoğlu, FIM Europe Superstock 600cc Şampiyonası’nın 3.yarışını da birinci sırada tamamlayarak 75 puanla %100 başarıya ulaştı.

Cathedral of Speed’de Assen’de koşulan FIM Europe Superstock 600cc Şampiyonası’nın üçüncü ayağında genç yeteneğimiz Toprak Razgatlıoğlu liderliği yakalayarak ve seride 3’te 3 yapmayı başardı. Kenan Sofuoğlu’nun öğrencisi Razgatlıoğlu; kariyerindeki 4.birinciliği, 2015 yılı için ise 3.birinciliğini Michael Rinaldi (San Carlo Team Italia) ve Niki Tuuli (Kallio Racing)’i geride bırakarak aldı.

 

Superstock 600'de Razgatlıoğlu'ndan %100 Başarı 1. İçerik Fotoğrafı

 

Hugo Clere (MG Competition), podyuma çıkamayarak yarışı 4.sırada tamamladı. Julian Puffe ise kendisinin en iyi yarış sonucunu, 5.sırada yarışın son kısmında yalnız bir şekilde bitiş çizgisini geçerek elde etti.

 

Superstock 600'de Razgatlıoğlu'ndan %100 Başarı 2. İçerik Fotoğrafı

 

Federico Caricasulo’yu (Pata Honda Junior Team) son aşamalarda geride bırakan Rob Hartog (MTM – HS Kawasaki), yarışı 6.sırada tamamladı.

 

Superstock 600'de Razgatlıoğlu'ndan %100 Başarı 3. İçerik Fotoğrafı

 

Toprak Razgatlıoğlu, Şampiyona’nın 4.ayağına 75 puan ile çıkacak. Genel sıralamada Razgatlıoğlu’nun arkasında 30 puan farkla Michael Rinaldi bulunuyor.

 

Tam Sıralama Listesi

 

Superstock 600'de Razgatlıoğlu'ndan %100 Başarı 4. İçerik Fotoğrafı

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

WSS: Assen’de Lider Sofuoğlu!

Superstock 600: Razgatlıoğlu İtalya’da da Birinci!

REKLAM