Suzuki Gladius Boss

Yeni Model Yazar: Batuhan Emrem

Suzuki Gladius Boss

Tıpkı GSR750 modelinde olduğu gibi Suzuki, Gladius modelinin de Boss teması ile süslenmiş bir versiyonuyla geliyor.

M1800R'nin izlerini taşıyan ve sarı-siyah renk ikilisininden oluşan Boss temasını dört silindirli naked modeli GSR750'de kullanan Suzuki bizlere, aynı sosla markanın V-Twin'li tarifi olan Gladius'u sunuyor. Gladius'a ülkemizin caddelerinde pek sık ratlıyor olmasak da modelin Avrupa'daki kariyeri Suzuki için daha tatmin edici.

 

Suzuki Gladius Boss 1. İçerik Fotoğrafı

 

Gladius Boss teknik olarak standart versiyondan farklı olmasa da sarı-siyah özel Boss temasına sahip renkleriyle normalde olduğundan çok daha agresif ve vahşi bir görünüm kazanmış. Yolcu ve sürücü ayaklıkları ile elcik ağırlıkları üzerlerinde Boss ve Suzuki logolarına sahipken yine GSR750'de olduğu gibi yine motosikletin iki yanında koruma takozları bulunuyor. Patron Gladius ayrıca Yoshimura egzoz, özel bir arka plakalık ve stop lambasına sahip.

Suzuki Gladius Boss 2. İçerik Fotoğrafı

 

Suzuki Gladius Boss 3. İçerik Fotoğrafı

 

Suzuki Gladius Boss 4. İçerik Fotoğrafı

 

Bu denli küçük değişikliklerin bile bir aracın kişiliği ve görünüşü üzerinde ne kadar olumlu etki yapabileceğini bir kez daha görmemizi sağlayan Suzuki Gladius Boss'u Ekim ayının başlarından itibaren 5.999€'luk fiyat etiketiyle satışa sunacak. Modelin ülkemize de getirilmesi Gladius'un Türkiye'deki umutsuz kaderini değiştirebilecek bir hamle de olabilir.

 

 

 

YORUMLAR