Suzuki GSX-R 600 Tyco Race-Replica

Yeni Model Yazar: Batuhan Emrem

Suzuki GSX-R 600 Tyco Race-Replica

Suzuki yine özel seri bir GSX-R çıkartıyor, üzgünüz, ne yazık ki yine yalnızca İngiltere için...

Çoğu marka spor motosikletlerini daha da geliştirip en üst seviyeye çıkartmak için ter dökerken Suzuki ise yarışçı GSX-R'lerinin özel serilerini çıkartma yoluna gidiyor. Geçtiğimiz aylarda tanıtılan GSX-R 1000'in Yoshimura versiyonu yine özünde standart bir GSX-R'nin üzerinde ufak estetik dokunuşlara sahip ve adına yakışacak şekilde Yoshimura parçalarıyla donatılan bir motosikletti. Şimdi ise Suzuki, yine yalnızca İngiltere'de satılacak olan bir GSX-R 600 ile sevenlerine müjdeyi verdi.

Suzuki GSX-R 600 Tyco Race-Replica 1. İçerik Fotoğrafı

 

TAS Racing ile ortaklaşa gerçekleştirlen proje ile Guy Martin ve William Dunlop'un kullandığı motosikletlerin replikaları GSX-R 600 Tyco Race-Replica adıyla satışa sunulacak. Bu yeni ve özel Suzuki tıpkı GSX-R 1000 Yoshimura versiyonunda olduğu gibi teknik özellik bakımından herhangi bir farklılık barındırmıyor. Yine de standart bir “Gixxer”dan çok daha farklı.

 

Yapılan değişiklikler arasında ilk olarak aracı Tyco Race stikerlarıyla kaplamak geliyor ki motosikleti yarışçı bir görüntüye sokan başlıca eleman bu. Suzuki özel seri GSX-R 600'ünün egzoz seçiminde yine kararını Yoshimura R11 egzoz sisteminden yana vermiş. Yeni bir ön cam, sele kapağı ve arka sehpa ise motosikletin sahip olduğu diğer özel parçalar. Suzuki GSX-R 6000 Tyco Race-Replica ile Martin ve Dunlop'un motosikletlerini hazırlayan bir ekibin hazırladığı bir motosiklete binme şansını Temmuz ayının ortasında 10 249 £ karşılığında yalnızca İngiltere'den 24 kişi sahip olabilecek.

 

Suzuki GSX-R 600 Tyco Race-Replica 2. İçerik Fotoğrafı

YORUMLAR