Sylvain Barrier BMW İle Devam Ediyor.

WSBK Yazar: Batuhan Emrem

Sylvain Barrier BMW İle Devam Ediyor.

Fransız pilot önümüzdeki sezonda da S1000RR gidonun arkasında olacak.

Sylvain Barrier BMW ile geride bıraktığı beş yılın ardından yeni World Superbike sezonunda da Bavyera’lı firma için yarışmaya devam ediyor. Superstock sınıfında S1000RR ile iki şampiyonluğu bulunan yarışçı Superbike kategorisinde yarışacağı ikinci yılında BMW Motorrad Italia takımıyla beraber piste çıkacak.

 

Sylvain Barrier: “BMW Motorrad Italia Superbike Team ile devam etmekten ötürü çok mutluyum.2014 yılı yaptığım kaza ve sonucunda meydana gelen sakatlıklar nedeniyle çok zorlu bir seneydi ve çok fazla yarış kaçırdım ancak takım her zaman arkamdaydı ve bu sayede en zorlu zamanları atlatabildim. EVO’dayken piste çıktığımız her seferde çok iyi performans elde ettik ve şimdi yeni gelen düzenlemeyle iyi sonuçlar da alacağımızı düşünüyorum.” derken BMW Motorrad Italia takımı müdürü Andrea Buzzoni konuyla ilgili:

 

“ 2014 sezonu çok zordu, şans bizim yanımızda değildi ama yine de birkaç iyi sonuç elde etmeyi başardık. Önümüzdeki yıl için kendimize güvenimiz tam, takımımız harika profesyonellerden oluşuyor, pilotumuz çok yetenekli ve kesinlikle geliştirilmiş bir motosiklet var. 2015’in motosikleti için şimdiden iyi izlenimler edinmeyi başardık, özellikle de elektronikler konusunda. Piste yeniden çıkıp ilk sıralar için mücadele vermek konusunda sabırsızız.”

Sylvain Barrier BMW İle Devam Ediyor. 1. İçerik Fotoğrafı

YORUMLAR