Tam Yol İleri!

Sektörel Yazar: Motoron

Tam Yol İleri!

Sınıfının lideri KYMCO UXV 500i 4x4; iş, eğlence ya da spor gibi her türlü faaliyetlerde sürücüsüne tatlı riskleri ve keyifli sürüş deneyimlerini yaşatmayı vaat ediyor.

Hiçbir engele takılmadan, özgürlüğü en iyi şekilde yaşamayı sağlayan KYMCO UXV 500i, ergonomik yapısı ve bağımsız süspansiyon özelliği ile konforu üst seviyede yaşatıyor. KYMCO UXV 500i 4x4, olağanüstü tas arımı, kusursuz kullanımı ve maksimum gücü ile her türlü yol ve arazi şartlarında mücadele etmek için üretilmiştir. Otomatik vites özelliği, karanlıkta yüksek aydınlatma kapasiteli ön farlar ve yüksek dayanıma sahip arka taşıyıcı kasası gibi donanımları ile çok yönlü işlevselliği göz kamaştırıyor.Kolay açılır ön kaput sayesinde bakım sırasında rahatlık sağlarken, 3 noktadan bağlantılı emniyet kemerleri ve hareketli ikiz koltukları ile güvenliği sağlayan KYMCO UXV 500i dikkat çekiyor.


Arazi şartlarının zorluk derecesine göre düşünülerek planlanmış daha fazla çekiş gücü ihtiyacınızda, kilit mekanizmalı tek tuş kumanda düğmesi ile kolay ve hızlı bir şekilde iki çekişten (2WD) dört çekişe (4WD) geçiş imkanı sunarak gücüne güç katıyor. UTV sınıfının güçlü lideri KYMCO UXV 500i Güçlü, dinamik ve enerjik yapısıyla rakiplerinden bir adım önde…􀀟

YORUMLAR