TCX Lady Aura Bayan Bot

Giyim Yazar: Ahmet TEZCAN

TCX Lady Aura Bayan Bot

TCX üretimi, bayan motosiklet kullanıcıları için şık ve konforlu bir bot; Aura...

Her ne kadar çoğu kadın motosiklet kullanmayı tehlikeli bulduğu için sıcak bakmasa da, aksini düşünen bayanların güvenliği ve konforu için de ekipman üretilmiyor değil. Bu sebeple bir bayan botunu nihayet tanıtacağız. Aura'nın yapacağı iş normal bir bottan daha farklı olması nedeniyle hakkında bir şeyler söyleyebileceğiz.

 

TCX <a href=Lady Aura Bayan Bot 1. İçerik Fotoğrafı" src="https://media.motoron.com.tr/habericerik/tcx-lady-aura-bayan-bot-foto-1.jpg">

 

El yapımı olan Aura'nın yapımında tamamen deri kullanılmış. Deri, yeteri kadar hava alabildiğinde giyim ürünlerinde rahat ve sağlam bir materyal olabiliyor. Aura'nın deri yüzeyinin altında su geçirmez bir membran katman bulunuyor. Bildiğiniz gibi motosiklet kullanıcıları için su geçirmezlik vazgeçilmez bir şey. Bu nedenle Aura'ya daha olumlu bakabilmemiz mümkün.

 

TCX Lady Aura Bayan Bot 2. İçerik Fotoğrafı

 

Botun güvenliğine değinecek olursak ilk söyleyeceğimiz şey, ayak bileğinin yan kemiği için konulan koruyucu deri ped olacak. Tabii incik kemiği de unutulmamış, onun için de bir konturlu koruyucu ped yerleştirilmiş. Böylece Aura, güvenlik açısından deri olmasının yanı sıra bu özellikleri ile bir artıyı daha kapıyor.

 

TCX Lady Aura Bayan Bot 3. İçerik Fotoğrafı

 

Özellikler

 

  • Üst Kısım: Ekstra yumuşak %100 deri
  • İç Kısım: Su geçirmez
  • Koruma: Bilek yan kemiği koruması, konturlu termo incik koruması, güçlendirilmiş topuk ve parmak koruması
  • Ayarlanabilirlik: fermuar ve cırtlı bant, baldır için esnek deri bant
  • Taban: Anatomik ve değiştirebilir. 2.7 cm yüksek topuk.
  • CE SertifikalıGüncel fiyatlar için tıklayınız.

YORUMLAR