in

‘Tek Teker Arif’ten Bizlere Acı Veda!

Yazar: Motoron

Dünya Şampiyonu milli sporcumuz Toprak Razgatlıoğlu’nun babası Arif Razgatlıoğlu ne yazık ki geçirdiği kaza sonucu hayata gözlerini yumdu.

Başarıdan başarıya koşan ve en son Dünya Superbike Şampiyonası’na müthiş bir sıçrayış yaparak bizleri gururlandıran Toprak Razgatlıoğlu’nun babası Arif Razgatlıoğlu’nu, tüm Türkiye “Tek Teker Arif” lakabıyla ve  yaptığı motosiklet şovlarıyla yakından tanımaktaydı. 
Sempatik tavırları ve yürekleri ağızlara getiren motosiklet şovlarıyla herkesin yakından tanıdığı Arif Razgatlıoğlu ve arkadaşı Ülkü Özcan, Antalya’nın Gazipaşa İlçesi’nde geçirdikleri trafik kazasında hayatlarını kaybetti. 
Pazarcı Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi’nde akşamüzeri meydana gelen kaza, Arif Razgatlıoğlu’nun kullandığı motosikletin, kontrolsüz kavşakta tali yoldan çıkan kamyonetin kasasına çarpması sonucu meydana geldi. Acı çarpışma sonrasında Arif Razgatlıoğlu ile Ülkü Özcan ne yazık ki yaşamını yitirdi.
Motoron Ailesi olarak Toprak Razgatlıoğlu’na ve ailesine, arkadaşlarına ve tüm sevenlerine baş sağlığı dileriz. Başımız sağ olsun…

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Motosiklet Temalı Online Puzzle

Yeni Yıl İçin Hediye Seçenekleri: Bölüm 1!

REKLAM