Telefonunuz ile Uyumlu Yepyeni 2018 Yamaha YZ450F!

Yeni Model Yazar: Efe Kutlu

Telefonunuz ile Uyumlu Yepyeni 2018 Yamaha YZ450F!

Yamaha YZ450F, yeni motor, yeni şasi ve yeni gövdenin yanı sıra bir düzine etkileyici teknolojisi ve kullanıcı dostu özellikleri ile geliyor.

Yamaha, ciddi anlamda güncellenmiş motoru, daha geniş radyatörleri, lityum iyon aküsü, elektrikli marş ve akıllı telefon uygulamasıyla eşleşen motosikleti ayarlama kabiliyeti ile 2018 için tamamen yeni bir YZ450F modelini duyurdu. 

Telefonunuz ile Uyumlu Yepyeni 2018 Yamaha YZ450F! 1. İçerik Fotoğrafı

Kablosuz Ayar

Yerleşik Wi-Fi etkinleştirilmiş kontrol ünitesi sayesinde, iPhone ya da Android sistem aracılığı ile sürücü motosikletteki basit ve kolay yakıt ile ateşleme değişikliklerini yapabiliyor. Bu da motosikletin haritasını; piste, sürüş koşullarına, hava şartlarına ve sürüş tarzına uyacak şekilde ayarlanmasının kolay olacağı anlamına geliyor. Böylece, YZ450F modeli, sürücüye motosikletini rekabetçi hale dönüştürmek için daha kolay bir yol sunmuş oluyor. 

Telefonunuz ile Uyumlu Yepyeni 2018 Yamaha YZ450F! 2. İçerik Fotoğrafı

Bu teknoloji ilk kez, bir üretim motosikleti üzerinde kullanılarak motosikletin ayarlarını düzenlemeyi daha da kolaylaştırıyor. Uygulama, farklı pistler için kolaylıkla ayarlanabilecek temel ayarlar yaratarak aynı zamanda sürücülerin farklı pistler için farklı ayarları kaydetmelerine olanak tanıyacak. Sistem, gerçekleşen bakım hakkında notlar almayı kolaylaştırarak, sistem hataları ve motor çalışma süresi gibi bilgilerle, motosikletin durumunun nasıl olduğu ve nasıl performans gösterdiği konusunda genel bir bakış sağlamış oluyor.
Telefonunuz ile Uyumlu Yepyeni 2018 Yamaha YZ450F! 3. İçerik Fotoğrafı


Telefonunuz ile Uyumlu Yepyeni 2018 Yamaha YZ450F! 4. İçerik Fotoğrafı


Güncellenmiş Motor

Tamamen yeni alüminyum şaside ağırlığı merkezileştirmek için daha dik pozisyonda güncellenmiş bir motor bulunuyor. Böylece YZ450F, daha iyi bir denge, daha iyi dönüş hissi ve genel anlamda sağlam bir duruş sergiliyor. Ayrıca yepyeni silindir kapağı ile birlikte, yeni motor çok daha hafiflemiş. 

Telefonunuz ile Uyumlu Yepyeni 2018 Yamaha YZ450F! 5. İçerik Fotoğrafı

Soğuk Kalsın

Yamaha’nın YZ450F modelinde, gelen açık havanın avantajı ile daha iyi soğutma sağlayabilmek için daha geniş ve açılı bir pozisyona sahip yeni radyatörler yer alıyor. 

Telefonunuz ile Uyumlu Yepyeni 2018 Yamaha YZ450F! 6. İçerik Fotoğrafı

İşler Kolaylaşıyor

Hafif lityum iyon akü ve kompakt motor, ağırlığı minimumda tutmaya yardımcı oluyor. Ayrıca motoru tekrar çalıştırmayı kolaylaştıran ya da hızlandıran push-button starter yani elektrikli marş tuşu da saate karşı yarıştığınız zaman önem kazanıyor. 

Racing, cross, off-road demeden teknoloji iki tekerde de her yere ve hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. 

2018 Yamaha YZ450F Fotoğraf Galerisi: 2018 Yamaha YZ450F

2018 Yamaha YZ450F Video: 

YORUMLAR