in

Tiger Explorer XC Special Edition

Yazar: Batuhan Emrem

Triumph, maceraya doğuştan hazır, sınırlı sayıda Tiger Explorer XC çıkartmaya hazırlanıyor.

İngiliz markanın arazi sürüşüne el verişli en büyük seyahat endurosu olan Tiger Explorer XC için yalnızca 50 adet üretilecek çok özel bir model geliyor. Motosikletli gezginlerin çoğunun yakından tanıdığı Globebusters ekibine ithafen üretilecek olan koca kaplanlar uzun ve zorlu yolculuklarda ihtiyaç duyulabilecek donanımlara sahip şekilde az sayıdaki sahiplerine teslim edilecekler. Bu donanımlar arasında daha yüksek bir ön cam, far korumaları, radyatör koruması, navigasyon adaptörü, depo koruyucu, yan çantalar, rulo çanta ve yeni ön ayaklıklar bulunurken aynı zamanda arazide daha becerikli bir sürüş elde edebilmek için Globebuster Tiger’ları Continental TKC 80 enduro lastikleriyle birlikte geliyor.

 

Yalnızca bu haliyle bile maceraya hazır durumda olan Tiger Explorer Special Edition mat siyah veya turuncu renk seçeneklerine sahip olacak. Triumph bu özel motosikletle ilgili olarak:

 

“Triumph’un ödül kazanan 137 beygir gücündeki üç-silindirli motoru ile özel seri Explorer beraberinde sınıfında lider performansı ve özellikleri standart olarak sunuyor. Akıllı ride-by-wire gaz kontrolünün yanı sıra her motosiklet cruise control, değiştirilebilir ABS ve çekiş kontrolüne sahip. Bunun dışında Explorer üzerinde estetik anlamda şık değişiklikler yapıldı; boyanmış çanta kapakları, adaptörler, ayaklıklar, siyah sis farı koruyucuları ve gidon ile XC Special Edition dünyanın en cesur sürücülerinin dünyayı dolaşmaları için yaratılan sınıfının lideri bir motosiklet.”

 

Nisan ayından itibaren satışa sunulacak olan özel seri Tiger Explorer XC’nin fiyatı ise £13,999 olarak belirlendi.

Tiger Explorer XC Special Edition 1. İçerik Fotoğrafı

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

2016 Indian Chief Dark Horse: Detaylı Bilgi

Honda İçin Yeni Renkler

REKLAM