Tom Cruise, Görevimiz Tehlike 6’da Yine Karşımızda!

Sektörel Yazar: Can Deniz

Tom Cruise, Görevimiz Tehlike 6’da Yine Karşımızda!

Görevimiz Tehlike 6’nın ortaya çıkan ilk sahnelerinde Tom Cruise, BMW R nineT Scrambler kullanırken ve kaza yaparken görüntülendi.

“Görevimiz Tehlike” serisinin yeni filmi için prodüksiyon başladı ve serinin vazgeçilmez aktörü Tom Cruise, sahnelerden birinde BMW R nineT Scrambler kullanırken ve kaza yaparken objektiflere yansıdı. 

Tom Cruise, Görevimiz Tehlike 6’da Yine Karşımızda!  1. İçerik Fotoğrafı

Motosiklet tutkunu olan Tom Cruise’un, çoğu filminde dikkat ederseniz motosiklete mutlaka rastlarsınız. Görevimiz Tehlike 5: Rouge Motion filminden de hatırlarsınız, ünlü aktör o filmde BMW S 1000 RR ile aksiyona devam ediyordu. Bu filmin motosiklet ile ilgili detayları: BMW S 1000 RR ile Görevimiz Tehlike Filmi İzlenimleri haberimizde.

Tom Cruise, Görevimiz Tehlike 6’da Yine Karşımızda!  2. İçerik Fotoğrafı


Tom Cruise, Görevimiz Tehlike 6’da Yine Karşımızda!  3. İçerik Fotoğrafı

Bu kez de BMW’nin, Mission Impossible 6 ile sahalara geri döndüğü görülüyor. Motor sevdalısı aktöre, saf ve özgün tasarımı ile BMW R nineT Scrambler eşlik ediyor. 

Tom Cruise, Görevimiz Tehlike 6’da Yine Karşımızda!  4. İçerik Fotoğrafı

Tom Cruise, Görevimiz Tehlike 6’da Yine Karşımızda!  5. İçerik Fotoğrafı

Fotoğraflarda bir arabaya yandan çarpmadan önce ajan Ethan Hunt’ı canlandıran Cruise’un, Paris sokaklarında BMW R nineT Scrambler ile dolandığı görülüyor. (kaza esnasında bir koruma ekipmanı ile güvenlik amacıyla bağlanmış durumda)

Tom Cruise, Görevimiz Tehlike 6’da Yine Karşımızda!  6. İçerik Fotoğrafı

27 Temmuz 2018’de sunulması planlanan filmin hikayesi şu an için bilinmese de başrollerinde Cruise haricinde Henry Cavill, Alec Baldwin, Rebecca Ferguson’un yer alacağı bilgileri bulunuyor. Ortaya çıkan Paris fotoğraflarının, yapımın başlangıcı olduğu düşünülürse, filmde daha çok motosikletle ilgili sahne ve hikaye göreceğiz demektir.

YORUMLAR