in

TomTom Rider Motosiklet GPS’i

Yazar: Ahmet TEZCAN

Otomobil kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlayan GPS’ler, artık motosikletler için de üretiliyor. Bu yazımızda TomTom Rider’ı inceleyeceğiz.

Bir rota planlayın…

Sürekli güncel ve ücretsiz olan ‘Lifetime’ haritaları ile gitmek istediğiniz yere en hızlı şekilde ulaşırsınız. GPS’inizin güncellemelerini, her yıl bir kez indirirmeniz yeterli olacaktır. Yollar hakkında güncel bilgileri alırsınız ve ilgilendiğiniz mekanlar da güncel haliyle elinizin altında olur.

 

TomTom Rider Motosiklet GPS'i 1. İçerik Fotoğrafı

 

İlgi çekici noktalar

Yemek yiyecek ya da kalacak bir yer arıyorsanız, TomTom Rider ile bu tür yerleri kolayca bulabilirsiniz.

 

Gelişmiş şerit kılavuzu

Dönmeniz gereken yeri kaçırmamak için TomTom Rider, şerit kılavuzu ile size yardımcı olur. 3D görüntüleme sistemi ile, karmaşık otoyol kavşaklarında bili yolunuzu bulabilirsiniz.

 

IQ Rota Sistemi

TomTom Rider, geniş veri tabanı sayesinde ulaşmak istediğiniz yere giden en kısa yolu bulur ve en doğru yolculuk süresini hesaplar.

 

TomTom Rider Motosiklet GPS'i 2. İçerik Fotoğrafı

TomTom Rider Motosiklet GPS'i 3. İçerik Fotoğrafı

 

Planlar

TomTom Rider’ın bu özelliği ile daha önceden belirlediğiniz rotaları saklayabilirsiniz. Böylece, favori rotalarınıza istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

 

Rotalarınızı Yükleyin

Tüm sürücülerin rotalarını yükleyebildiği bir nevi bulut sistemi aracılığıyla; istediğinizde çevrimiçi olan diğer sürücülerin rotalarına erişebilir, kendi rotalarınızı diğer sürücüler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca rotalarınızı Bluetooth aracılığıyla da paylaşabilirisiniz.

 

Kullanışlı Ekran

Eldivenleriniz ile kolayca yönetebileceğiniz dokunmatik ekran, tüm hava şartlarına karşı da dayanıklı olarak üretilmiş. Güneş ışığında da kullanımı kolay olan 4.3″ (inç) boyutundaki ekranın renk ayarlarını, günün farklı saatleri için ayarlayabilirsiniz. Karanlıkta ya da aşırı güneş ışığında görüş kapasitesi azalmaz.

 

Senkronize açılıp kapanma

Motosikletinizin ateşleme sistemi ile senkronize çalışan TomTom Rider; motosikletiniz çalıştığında açılır, stop ettiğinde de kapanır. Böylece motosikletinizi kullanmadığınızda da enerji tüketmez.

 

TomTom Rider Motosiklet GPS'i 4. İçerik Fotoğrafı

 

Şarj Kolaylığı

TomTom Rider’ı, motosikletinize takılan şarj ünitesi sayesinde sürüş esnasında da şarj edebilirsiniz. 

 

Telefon ile bağlantı

TomTom Rider’ı, Bluetooth aracılığıyla telefonunuza bağladığınızda telefona dokunmadan, GPS üzerinden kolayca arama yapabilirsiniz.

 

Güncel fiyatlar için tıklayınız.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

ZANDONA Esatech Armour Pro

Sony Action Cam HDR-AS30V

REKLAM