Touratech Firması’ndan Son Haberler!

Sektörel Yazar: Özlem Köseoğlu

Touratech Firması’ndan Son Haberler!

Adventure Motosiklet Aksesuar firması Touratech ile ilgili son zamanlarda çıkan haberlere en net yanıt, firma tarafından geldi.


Touratech Firması’ndan Son Haberler!  1. İçerik Fotoğrafı

Firma tarafından gönderilen açıklama şu şekilde:  
“Değerli Touratech müşterileri,
 
Krizler bazen üstesinden gelinmesi, durumdan ders çıkarılması ve daha güçlü çıkılması gereklidir. Şu anda Touratech AG'de olan da bu. Tüm iş faaliyetleri - ki bu da tüm Touratech müşterileri için en önemlisidir– değişmeden devam etmektedir.
 
Niedereschach / Almanya'daki Touratech fabrikasında üretim tamamen tam kapasite devam ediyor. Müşterilerimiz kendisini defalarca kanıtlamış Touratech kalitesinden yararlanmaya devam edebilecekler. Tüm siparişler işleme alınıyor ve iki tekerlek üzerinde maceranızı gerçekleştirmenizi sağlamak için her zamanki gibi gönderilmeye devam ediyor.
 
27 yıl önce kuruluşundan bu yana, Touratech AG, ürettiği yüksek kaliteli ürünlerle motosiklet sektöründe “Adventure” segmentinin belirleyicilerinden biri olmuştur ve olmaya da devam edecektir.
 
Bu sebeple, 10 Ağustos 2017’de sağlam bir mali ve ekonomik temel sağlamak için finansal yeniden yapılandırma süreci başlatılmıştır. Bu görev için Schultze & Braun firmasından Dr. Dirk Pehl atanmıştır.
 
Touratech distribütörleri, Touratech AG’den bağımsız şirketlerdir ve Almanya'daki yeniden yapılandırma tarafından etkilenmeyeceklerdir.
 
Krizin nedenleri, talebin artması nedeniyle gerekli olan yeni binanın devreye girmesinin gecikmesi, lojistik ve üretimle ilgili sorunlar nedeniyle üretim ve arzın düşmesi olarak özetlenebilir.
 
Ancak yolculuk her zamankinden daha odaklanmış, hevesli ve verimli şekilde devam ediyor.
 
Touratech AG”

YORUMLAR