Triumph, 2015 Kara Hız Rekoru Denemesini Erteledi

Etkinlik Yazar: Ahmet TEZCAN

Triumph, 2015 Kara Hız Rekoru Denemesini Erteledi

Triumph, Guy Martin'in UlsterGP 2015'te geçirdiği korkunç kazada meydana gelen sakatlıkların devam etmesi sebebiyle kara hız rekoru denemesini 2016'ya kadar erteledi. Detaylar ve kazanın videosu için okumaya devam edin...

Guy Martin'in Ulster Grand Prix'indeki geçirdiği korkunç kazada meydana gelen ve devam eden sakatlıkları sebebiyle Triumph Land Speed Record takımı, kara hız rekoru denemesini 2016'ya kadar ertelediklerini doğruladı. Bu hafta kendisini hastane dışında kontrol etmesine rağmen Lincolshire'lı yarışçının sağ elindeki yaralanma; omurgasında, göğüs kafesinde ve kaburgalarındaki kırıklar sebebiyle Triumph, Martin'in kara hız rekoru denemesinden önceki zorlu testlerin üstesinden gelebilecek kadar fiziksel açıdan hazır olmadığını hissediyor.


Kazanın Videosu


Triumph: "Guy'ın geçen haftaki Dundrod 150 yarışında geçirdiği kazanın sonucunda oluşan yaralanmalar devam ettiği için endişeliyiz. Guy eşsiz bir yetenek ve böyle bir pilota sahip olmak, Rocket motosikletimiz ile yapacağımız kara hız rekoru denemesi için çok önemli. Umarız çabucak tamamen iyileşir ve en yakın zamanda 2016 denememiz için yeni bir tarih belirleyebiliriz."


Kara hız rekoru denemesinin yapılacağı araç

Triumph, 2015 Kara Hız Rekoru Denemesini Erteledi 1. İçerik Fotoğrafı

YORUMLAR