in

Triumph İngiltere ve Bajaj Auto Hindistan, Yeni Bir Ortaklığa İmza Attı!

Yazar: Efe Kutlu

Triumph ve Bajaj, yeni orta segment motosikletler üzerine müşterek çalışacakları global bir ortaklığı duyurdu.

İki firmanın işbirliği konusunda yapılan açıklama şu şekilde: 
“Triumph Motorcycles ve Bajaj, global ortaklıklarını duyurmaktan memnuniyet duyar. Ortaklık hakkı gütmeyen bu işbirliğinin amacı, her iki firmanın da müşterek güçlerinden faydalanarak orta kapasitede üstün bir motosiklet serisi sunmaktır. 
Marka pozisyonu, algı, tasarım, gelişim teknolojisi, kalite, maliyet rekabetçiliği ve dünya çapında dağıtım dahil olmak üzere ortakların kendi güçlü yönlerini global pazarlara taşımayı umuyoruz. 
Triumph İngiltere ve Bajaj Auto Hindistan, Yeni Bir Ortaklığa İmza Attı! 1. İçerik Fotoğrafı
Bu yeni küresel ortaklık, Triumph’un özellikle dünya genelindeki yükselen piyasalarda yeni yüksek hacimli pazar segmentlerine girerek küresel anlamda genişlemesini sağlayacaktır.
Bajaj, ikonik Triumph markasına ve büyük motosiklet modellerine erişerek iç pazarda ve diğer uluslararası pazarlarda daha geniş bir motosiklet yelpazesi sunacaktır.
Triumph ve Bajaj, bu ortaklık ile yeni piyasa segmentine girme ve yeni bir grup motor tutukununa ulaşma fırsatından ötürü çok heyecan duymaktadırlar. Bu yeni ortaklık, global operasyonlarımız üzerine kurularak, bugün mümkün olmayan önemli yeni piyasalara girme kabiliyetimizi arttıracaktır. Böylece bu ortaklık, seçkin bir hayat tarzına sahip motosiklet markası olma stratejik hedefimizi destekleyecektir.
Triumph Motorcycles CEO’suNick Bloor”
Bakalım iki markanın işbirliğinden neler ortaya çıkacak? 

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Moto Punto’dan Sürprizler Devam Ediyor!

Honda, Ağustos Ayı Kampanyalarına Tüm Hızıyla Devam Ediyor!

REKLAM