Triumph'un Klasik Gamı 2014'te Tazeleniyor.

Yeni Model Yazar: Batuhan Emrem

Triumph'un Klasik Gamı 2014'te Tazeleniyor.

Triumph 2014 yılında Bonneville, T100, Thruxton ve Scrambler'dan oluşan Modern-Klasik ürün gamında ufak yenilemeler yapmaya hazırlanıyor.

İngiliz markanın kendisiyle özdeşleşmiş modeli olan ve aynı zamanda Modern-Klasik sınıfı için bir giriş motosikleti sayılabilecek Bonneville, bu yenilik rüzgarından daha rahat sürüş sağlayan bir sele ve arka kısımda yolcu tutacağı gibi yenilikler yakalayacak. Egzozda ve motorda yapılan ufak değişiklikle de çift silindirin senfonisinde daha tok sesler duymak mümkün olacak. Motosiklet mavi/beyaz, gümüş ve siyah renklerde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Triumph'un Klasik Gamı 2014'te Tazeleniyor. 1. İçerik Fotoğrafı

 

Bonneville'in daha taşralı ikizi T100 ise aynı şekilde motorunda ufak oynamalar ile geliştirilirken aynı zamanda krom tutacağa ve zincir korumasına da sahip olacak. Daha yüksek bir gidona ve 19 inch telli jantlara sahip olan T100'ü yollarda beyaz/altın ve siyah/kırmızı renkelerde göreceğiz. Modelin aynı zamanda siyah temalı olan versiyonundaysa adından da beklenebileceği gibi jantlar, gidon, çamurluk, aynalar, motor bloğu ve tutamaklar siyah renkte olacak.

 

Triumph'un Klasik Gamı 2014'te Tazeleniyor. 2. İçerik Fotoğrafı

Serinin Café-Racer'ı Thruxton ise aynı şekilde motorunda ve egzozunda yapılan değişikliklerin yanı sıra ayarlanabilir arka amortisör ve alçaltılmış gidonla önümüzdeki yıla hazırlanıyor. Böylece daha yarışçı bir hal alacak olan Thruxton, altın rengi desenlere sahip siyah/yeşil boyasıyla caddelerde bir mekandan diğerine esmek için sabırsız bir bekleyiş içerisinde.

Triumph'un Klasik Gamı 2014'te Tazeleniyor. 3. İçerik Fotoğrafı

 

Belki de Triumph'un Modern-Klasik ürün gamındaki en maceracı üye olan Scrambler kardeşleriyle aynı mekanik yeniliğe sahip olacakken kozmetik olaraksa karartılmış yağ soğutma kanalları, siyah gidon ve jantlar gibi yenilikleri de barındıracak. Scrambler'ın yeni renkleriyse kırmızı/gümüş ve mat mavi olacak. Yeni Triumph'ların fiyatlarıyla ilgili ise henüz bir açıklama yapılmış değil.

Triumph'un Klasik Gamı 2014'te Tazeleniyor. 4. İçerik Fotoğrafı

YORUMLAR