in

“TT Isle of Man Ride on the Edge” Oyunu Hakkında Yeni Video!

Yazar: Alper Baycan

Kylotonn Studio ve Bigben Interactive, “TT Isle of Man Ride on the Edge” resmi oyunu için yeni bir video yayınladı.

Yeni “TT Isle of Man Ride on the Edge” (TT Isle of Man Uçlarda Sürüş) oyunu, takipçilerine gerçeğe en yakın etaplar eşliğinde eşsiz bir yarış deneyimi sunmayı vaad ediyor. Yaklaşık iki seneye yakın bir süredir üzerinde 50 kişilik bir grubun çalışmasıyla yaratılan oyunun, Sonbahar aylarında (muhtemelen Kasım gibi) dünya çapında piyasaya çıkması bekleniyor. Oyunun bu kadar uzun sürede tasarlanmasındaki asıl amaç ise evler, bordürler, trafik ışıkları, çimenler, ağaçlar ve parkurlar gibi Isle of Man TT’nin çoğu rotası üzerinde sürücüye gerçekçi bir his geçirmek… Evinizin rahatlığında Isle of Man TT yarışının içine girmek…
“TT Isle of Man Ride on the Edge” Oyunu Hakkında Yeni Video!  1. İçerik Fotoğrafı
“TT Isle of Man Ride on the Edge” Oyunu Hakkında Yeni Video!  2. İçerik Fotoğrafı
Oyun beklenirken Kylotonn Studio ve Bigben Interactive, oyunun prodüksüyon ve geliştirme safhasında ne gibi teknik zorluklarla karşılaştıklarını gösteren bir videoyu meraklılarına sundu.  PlayStation 4, Xbox One ve PC’de sunulacak olan bu oyunun prodüksüyon şirketi’nden yapımcı Constant Napoli ve Sanat Yönetmeni Maximilien Torti, yeni video oyununun kurgu aşamasında yaşadıkları teknik zorlukları paylaştı. 
“TT Isle of Man Ride on the Edge” Oyunu Hakkında Yeni Video!  3. İçerik FotoğrafıHonda Racing Pilotu John McGuinness 

“TT Isle of Man Ride on the Edge” Oyunu Hakkında Yeni Video!  4. İçerik Fotoğrafı
RC Express Kawasaki Pilotu Steve Mercer
Bu arada Bigben şirketi, Mart ayında IOM TT’de 23 galibiyeti bulunan Honda Racing pilotu John McGuinness ve RC Express Kawasaki pilotu Steve Mercer’dan oyun ile ilgili ilk izlenimlerini almak üzere bir buluşma organize etmişti. John McGuinness, oyunun son derece heyecan verici olduğunu belirterek iyileştirilmesi için şirkete bazı ipuçları da vermeyi ihmal etmemiş. Oyunun gerçekliğinden etkilenen Steve Mercer’in oyun hakkındaki ilk izlenimleri ise “Referans ve frenleme noktalarını bile kullanabilirim” şeklinde olmuş.   
“TT Isle of Man Ride on the Edge” Oyunu Hakkında Yeni Video!  5. İçerik Fotoğrafı
Bu kadar çalışma sonrasında TT Isle of Man: Ride on the Edge Video Oyunu, dünyanın en tehlikeli yarışı olarak sayılan ve İngiltere’nin Man Adası’nda gerçekleşen Isle of Man TT yarışlarının parkurlarında son derece gerçekçi bir şekilde yarışmanıza olanak tanıyacak. 
“TT Isle of Man Ride on the Edge” Oyunu Hakkında Yeni Video!  6. İçerik Fotoğrafı
Oyun, 1:1 ölçekte lazer tarama teknolojisi kullanılarak dünyanın en uzun pistlerinden biri sayılan yarışın tam bir yeni kopyası olmak üzere tasarlanıyor. TT Isle of Man Ride on the Edge oyunu, 300 kilometrelik hızların üzerine çıkılan Isle of Man TT gibi, organizasyonun tüm karakteristik özelliklerini sunuyor: hız, risk ve sınırsız adrenalin!
Kylotonn Studio ve Bigben Interactive şirketlerinin oyun hakkında paylaştığı video:

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Deadpool 2 Filminin Çekimlerinde Trajik Kaza!

Bonneville Tuz Düzlükleri’nde Burt Munro Anıldı!

REKLAM