Ünlü Hollywood Yıldızı Tom Hardy, Motosiklet Eğitimi Alıyor!

Çeşitli Yazar: Can Deniz

Ünlü Hollywood Yıldızı Tom Hardy, Motosiklet Eğitimi Alıyor!

Mad Max, Kara Şovalye Yükseliyor gibi aksiyon dolu filmler ile bilinen Tom Hardy, macerayı artık kendisi için tatmaya karar vermiş görünüyor.

Yamaha MT07’nin yanında görülen ünlü oyuncu Tom Hardy, İngiltere Nuneaton’daki Two Wheels Sürüş Okulu’nda Tim Smith tarafından eğitim alıyor.

Ünlü Hollywood Yıldızı Tom Hardy, Motosiklet Eğitimi Alıyor! 1. İçerik Fotoğrafı


İngiliz haber ajansına göre Hardy’nin, Kategori A alanında motosiklet lisansının testini geçmek için eğitim antrenmanlarına katıldığı bildirildi.


Ünlü Hollywood Yıldızı Tom Hardy, Motosiklet Eğitimi Alıyor! 2. İçerik FotoğrafıMad Max yıldızı Hardy, Nuneaton yakınlarında bir benzin istasyonunda görüldüğünde oldukça sansasyon yarattı ve hayranları, onu yalnız bırakmadı.  


Ünlü Hollywood Yıldızı Tom Hardy, Motosiklet Eğitimi Alıyor! 3. İçerik Fotoğrafı


Ünlü Hollywood Yıldızı Tom Hardy, Motosiklet Eğitimi Alıyor! 4. İçerik Fotoğrafı

 

Motosiklet Eğitmeni Tim Smith’in, Tom Hardy hakkındaki düşünceleri ise son derece içten; “Gerçekten çok sevimli ve samimi birisi. Dünyaya açılmış olsa da hala çok mütevazı. Onunla çalışmak çok güzel, kendini ünlü statüsünde hiç görmüyor.”


James Bond filmlerinin son unutulmaz aktörü Daniel Craig’in varisi olarak görülen ve pek çok ödül sahibi başarılı oyuncu Tom Hardy’nin meşhur filmleri arasında Uzay Yolu: Nemesis, Legend (Efsane), Inseption (Başlangıç), Diriliş (The Revenant), Mad Max Furry Road ve Kara Şovalye Yükseliyor gibi başyapıt filmler bulunuyor.


Ünlü Hollywood Yıldızı Tom Hardy, Motosiklet Eğitimi Alıyor! 5. İçerik Fotoğrafı

 

Hollywood yıldızı ya da dünyaca ünlü futbolcu olsa da motosiklet kullanan kişilerin, kendilerini büyük görmeden yaptıkları işin ciddiyetini kavrayıp eğitim aldıklarını ve motosikleti güvenli olarak kullandıklarını görmek gerçekten güzel. 

YORUMLAR