UT 806 - UT 807-UT 808 Soft Çanta Serisi

Çeşitli Yazar: Motoron

UT 806 - UT 807-UT 808 Soft Çanta Serisi

GIVI tarafından geniş bir yelpazede arazi ve uzun yol kullanıcıların bagaj taleplerini karşılamak için geliştirilmiş, güçlü ve yumuşak çanta serileri.

UT806 Bu yüksek taşıma kapasitesine sahip 65 litrelik kuyruk çantasının tabanı kavisli bir tasarıma sahip ve bu sayede arka seleye kolayca oturması amaçlanmış. Eğer arkada artçınız var ise bu kavisli tasarım sayesinde direkt olarak arka çanta taşıyıcısının ya da tablanın üzerine bağlayabilirsiniz. Özel kumaşı ve sağlam yapısı ile uzun süre yanınızda kalacağına inanıyoruz. Çantayı sabitlemediğinizde bile içerisinden rahat bir şekilde eşya alıp koymanıza olanak tanıması da güzel bir özellik.

İki katmanlı yapısı ile su geçirmez koruyucu astarı sayesinde olumsuz hava koşullarından kötü etkilenmemeniz amaçlanmış. Diğer özellikler: UV ışınlarına karşı maksimum direnç derecesi. Yüksek görünürlük için yansıtıcı şeritler. Ayarlanabilir EVA köpük dolgulu taşıyıcı omuz askısı. Üniversal montaj kayışları. Boyut : 68cm (uzunluk) x 42cm (Yükseklik) x 34 (derinlik)

UT 806 - UT 807-UT 808 Soft Çanta Serisi 1. İçerik Fotoğrafı

UT 807

Arka ve yan çantaların bagajınıza yetmediği zamanlarda kullanabileceğinzi pratik ve sağlam bir alternatif çözüm olarak gözüken UT807, bu çantaların üzerine bağlanarak extra hacim sunuyor. İstenildiği zaman da körüklü yapısı sayesinde genişletilebilmektedir. İki katmanlı yapısı ile su geçirmez koruyucu astarı sayesinde olumsuz hava koşullarından kötü etkilenmemeniz amaçlanmış. Diğer özellikler: Extra gelen montaj kayışları. Lastikli genişleyebilen taşıma bölümü. Ayarlanabilir EVA köpüklü omuz askısı. Boyut: 39cm (uzunluk) x 19,5cm (yükseklik) x 20cm (derinlik).

UT 808

UT serisinin yan çanta modeli olan bu üründe 25 litre kapasiteye sahip iki adet çanta var ve toplam kapasiteniz bu sayede 50 litre. Touring, enduro ve scooter tarzı her tür motosiklette rahatça kullanılmak amacıyla üretilmişler. Standart yan çanta taşıyıcı demirlerinin üzerine kayışları ile rahatça bağlanabilen bu yan çantaları özellikle arazi kullanımlarında hafif ve rahat bir ürün isteyen okuyucularımızın çok seveceğini düşünüyoruz.

İki katmanlı yapısı ile su geçirmez koruyucu astarı sayesinde olumsuz hava koşullarından kötü etkilenmemeniz amaçlanmış.

Diğer özellikler: UV ışınlarına karşı maksimum direnç derecesi. Yüksek görünürlük için yansıtıcı şeritler. Üniversal montaj askıları, PL,KL,PLX,KLX ve CamTaşıyıcılar ile tam uyumluluk. Boyut : 23cm (uzunluk) x 25cm (Yükseklik) x 35cm (derinlik).

YORUMLAR