in

Valentino Rossi Dizisinin İlk Bölümü Yayınlandı!

Yazar: Ahmet TEZCAN

Valentino Rossi neden en iyisi?, Neden bu kadar çok tanınıyor? gibi sorulara yanıt veren ve aynı zamanda onun kariyerine, karakterine ışık tutan Valentino Rossi: The Doctor adlı dizinin ilk bölümü yayınlandı.

Tüm zamanların en iyisi, MotoGP dünyasında yaşayan bir efsane olan Valentino Rossi’nin, Monster Energy tarafından finanse edilen 5 bölümlük “Valentino Rossi: The Doctor” adlı dizisinin ilk bölümü yayınlandı. Peki bu dizinin olayı nedir? Bu sorunun cevabı için Monster Energy’nin YouTube sayfasında yayınladığı aşağıdaki açıklamaya göz atalım.

‘The Greatest of All-Time’ (Tüm Zamanların En İyisi) bölümü, 5 bölümlük Valentino Rossi: The Doctor dizisinin ilk bölümü, GP ve MotoGP tarihinin tartışmasız en hızlı ve en meşhur pilotunun cazibesini ve onun bu mertebeye nasıl yükseldiğini açıklıyor. Diziye dair fikirler Valentino’nun kendisi ve Colin Edwards tarafından verildi. Ayrıca İtalyan pilotun memleketi Tavullia’daki danışman grubu ve sıkı dostları da buna katkıda bulundu.

Rossi’yi bir ikon haline getiren nedir? İnsanların onu ‘en iyi’ şeklinde ifade etmesine neden olan nedir? Dizinin ilk bölümü bu sorulara cevap vermeye çalışıyor ve ayrıca Valentino’nun kariyerine, karakterine, yıllar süren global etkisine ve filizlenen mirasına dair özel fikirlere yer veriyor. Racing Mugello adlı ikinci bölüm ise 2016 Mayıs ayının sonunda yayınlanacak. Dizi, Valentino Rossi’nin çiftliğine, iş imparatorluğuna ziyaretler ile devam edecek ve efsanenin arkasındaki adama odaklanacak.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Jonas Folger, 2017’de Monster Yamaha Tech3 ile MotoGP’de!

Pedrosa, 2018’e Kadar Honda ile Devam!

REKLAM