Volkan Işık Grup’un Yeni Mağazası Moto Punto Açıldı!

Sektörel Yazar: Motoron

Volkan Işık Grup’un Yeni Mağazası Moto Punto Açıldı!

Volkan Işık Grup'a bağlı motosiklet ve aksesuar mağazası Moto Punto İstanbul Avrupa Yakası Güngören'de açıldı.

Moto Punto, İnteks Motor Division çatısı altında yer alan SYM, Indian ve Hysong markalarının İstanbul Avrupa yakasındaki en büyük Showroomu olarak hizmete girdi. Ayrıca Satış sonrası hizmet kalitesi ile fark yaratan Moto Punto’da bir motosiklet tutkununun ihtiyacı olan tüm aksesuarlar da yer alıyor.


Dünyaca meşhur Indian motosikletleri ile pazar payı hızla yükselen SYM Motor’un İstanbul Avrupa yakasındaki en büyük bayisi olan Moto Punto, 550 m2 ‘lik showroom, servis alanı, ürün çeşitliliği ve hizmet kalitesi ile dikkat çekiyor. 27 Temmuz Perşembe günü yaptığı açılışla motosiklet severler ile tanışan Moto Punto ekibi, açılışa özel yapmış olduğu kampanyalar ile yaz sezonunda motosiklet tutkunlarını sevindirdi.


Volkan Işık Grup’un Yeni Mağazası Moto Punto Açıldı! 1. İçerik Fotoğrafı


Uluslararası arenada gelmiş geçmiş en başarılı ralli pilotları arasında gösterilen Volkan Işık açılışta yapmış olduğu konuşmada “Özel yaşantımda ulaşım için tercihimi genellikle motosikletlerden yana kullanıyorum. Özellikle İstanbul’da motosiklet sürücüsü artışı gözlerden kaçmayacak bir unsur. Bizde sektörün gelişimine katkı sağlamak amacıyla, motosiklet severlerin hak ettiği hizmet anlayışı ile faaliyet göstereceğiz.” sözleri ile son dönemde artan trafik problemine dikkat çekti.


Motul Yağlarının İstanbul Avrupa Yakası Temsilciliği'nin de aynı grupta bulunması sayesinde Motul ürünleri eksiksiz olarak mağazada yer alıyor. Auvray kilitlerinin zengin çeşitleri, skuter performans ürünlerinin önemli temsilcisi Polini'nin geniş ürün yelpazesi, Brembo fren sistemlerinin çoğu modele uyan üretimleri de burada bulunuyor.


Volkan Işık Grup’un Yeni Mağazası Moto Punto Açıldı! 2. İçerik Fotoğrafı


Moto Punto’da; SYM, Indian, Victory, Hysong marka motosikletleri ile birlikte Dainese, Revit, Richa, Schubert, Nolan, AGV, Mt Helmets, Cgm (kendi ithalatları), Tjm, Prohell, Tcx, Brembo, Polini, Auvray, Grex, Motul, Kappa, Diron, K&N ve daha birçok markanın motosiklet aksesuarları satışa sunuluyor.


Alt katında oldukça büyük 4 liftlik servis mekanı da bulunan Moto Punto, açılışa özel olarak kendilerinden alınan motorların ilk bakımlarını ücretsiz gerçekleştiriyor.


Volkan Işık Grup’un Yeni Mağazası Moto Punto Açıldı! 3. İçerik Fotoğrafı


Motosiklet dünyasının sevilen isimlerinin katıldığı açılışta Moto Punto’nun önümüzdeki dönemdeki ürün modelleri ve satış hedefleri değerlendirildi. 5 Ağustos Cumartesi günü tüm ürünlerde özel kampanyaların olacağı Moto Punto’da açılışa özel 12 taksit imkanı sunuluyor. 


Moto Punto : Güven Mah. Kanat Sok. No:1/2 Güngören / İstanbul

YORUMLAR