in

WSBK Geico Amerika Yarış Sonuçları!

Yazar: Can Deniz

Aruba.it Racing – Ducati Takım pilotu Chaz Davies, Laguna Seca’da podyumlardan inmedi. Davies, birinci yarışta lider, ikinci yarışta ise üçüncü olarak podyumdaydı.

Cumartesi gerçekleşen birinci yarışta olağanüstü bir galibiyet kazanan Aruba.it Racing – Ducati Takım pilotu Chaz Davies, Pazar günkü ikinci yarışta bir adım gerideydi. İkinci yarışta, gridde dokuzuncu pozisyonda başlayan Gallili pilot, ilk turlarda oldukça mücadele göstererek yarışı üçüncü olarak bitirmeyi başardı. 
WSBK Geico Amerika Yarış Sonuçları!  1. İçerik Fotoğrafı
Pazar günü Geico Amerika Raundu’nda Mazda Raceway Laguna Seca Pisti’nde gerçekleşen ikinci yarışta Dünya Şampiyonu Jonathan Rea (Kawasaki Racing Team) ise galip gelen isim oldu.
WSBK Geico Amerika Yarış Sonuçları!  2. İçerik Fotoğrafı
Chaz Davies (Aruba.it Racing – Ducati #7): “Çoğunlukla yalnız fakat zorlu bir yarış oldu. Startımız kötü değildi fakat rakiplerimiz daha iyiydi. Yaz arasında çalışılması gereken bir durum olacak. Motosiklet, bu gün çok ses yaptı, bu yüzden buna da göz atacağız. Fakat performansımızı etkileyip etkilemediğinden emin değilim. Bununla beraber rakiplerimizin harika bir yarış çıkarttığını söylemeliyim.İlk gaza dokunduğumda yüksek yatış açılarında yol tutuş ile mücadele ediyordum. İkinci sırayı almak için elimden gelenin en iyisini yaptım. Fakat daha fazla tura ihtiyacımız vardı. Şimdi, antrenmanları sürdüreceğimiz önemli bir aramız var. Sonra sezonun ikinci kısmı için çok önemli olan Lausitzring’te teste gideceğiz.”
WSBK Geico Amerika Yarış Sonuçları!  3. İçerik Fotoğrafı
2017 MOTUL FIM Superbike Dünya Şampiyonası’nda genel sıralamada, Kawasaki Racing Takımı ilk iki sırayı tutmuş durumda. Geçen senenin şampiyonu başarılı pilot Jonathan Rea lider konumdayken takım arkadaşı Tom Skyes ise ikinci sırada yer alıyor. Şampiyonada genel sıralamada Aruba.it Racing – Ducati pilotlarından üçüncülüğü Chaz Davies ve dördüncü sırayı ise Marco Melandri başarılı bir şekilde meşgul ediyor. 
Yaz tatili arasından sonra 2017 MOTUL FIM Superbike Dünya Şampiyonası, 18-20 Ağustos’ta aksiyona kaldığı yerden devam edecek. 
WSBK Geico Raundu Laguna Seca Pisti 1. Yarış SonuçlarıWSBK Geico Amerika Yarış Sonuçları!  4. İçerik Fotoğrafı
WSBK Geico Raundu Laguna Seca Pisti 2. Yarış SonuçlarıWSBK Geico Amerika Yarış Sonuçları!  5. İçerik Fotoğrafı
WSBK Genel Sıralama SonuçlarıWSBK Geico Amerika Yarış Sonuçları!  6. İçerik Fotoğrafı

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Kenan Sofuoğlu’ndan Ardı Ardına Gelen Dördüncü Galibiyet!

Prosecco Almanya Yarışında Sofuoğlu İkinci!

REKLAM