Yamaha Tracer 700 İçin KAPPA Aksesuarlar

Çeşitli Yazar: Motoron

Yamaha Tracer 700 İçin KAPPA Aksesuarlar

Türkiye ve Dünya çapında büyük satış rakamlarına ulaşan Yamaha Tracer 700 için Kappa’nın ürettiği birkaç aksesuarı sizler için seçtik.

Çanta Taşıyıcı ve Çanta

Kappa’nın kolay ve pratik bir şekilde çantaları motosikletten ayırabildiğiniz için önerdiği hızlı çıkarılabilir yan çanta taşıyıcılarından biri olan KLR2130’a, alüminyum malzemeden yapılmış KVenture ve Monokey bağlantılı tüm çantalar takılabiliyor. Aerodinamik açıdan geliştirilmiş K33 yan çantalar için ise KLXR2130 versiyonu daha iyi olacağı yine firma tarafından verilen bilgiler arasında. KZ2130 taşıyıcı modeli ise hem Monokey hem de Monolock çanta taşıyabildiği için daha geniş yelpazede çanta modeline uyumlu bir arka çanta taşıyıcısıdır.

Aerodinamik Ön Camlar

Sürücünün boyuna, sürüş yapılan zemine, mevsime ve ortalama hıza göre aerodinamik olarak değiştirebileceğiniz üç farklı özel ön cam KAPPA tarafından Tracer 700 için üretilmiş. Orijinal cam sökülerek kolayca monte edilebilen camların modelleri ise şöyle;

KD2130S: Orijinalinden 12cm daha yüksek (51x41cm) ve füme renkli bir kaplaması var.

KD2130ST: Orijinalinden 17cm daha yüksek (56x41cm) ve şeffaf renkte.

KD2130BO: Kısa boyu ve mat siyah rengi ile daha spor görünen KD2130BO, yaz aylarında kullanmak için ideal bir model gibi duruyor.

Motor Koruma Sistemleri Tracer 700 için KAPPA’nın ürettiği iki farklı motor koruma demiri mevcut. KN2130 adlı klasik model karter ve silindiri korurken, uzatmalı model KNH2130 ise radyatörün yan taraflarını ve üst grenaj bölgelerini koruma görevini üstleniyor. Önce KNH2130 modeli sonradan KN2130 bağlanarak bu iki model birden kullanılabilir.

İki model de 25mm kalınlığında çelik borudan yapılmıştır. Yardımcı Aydınlatma Sistemleri Tracer 700 motosikletiniz ile yolculuk yapabilir daha kolay fark edilmeniz ve karanlık yollarda daha iyi aydınlatmaya sahip olmanız için KAPPA, KS310 model numaralı Halojen Aydınlatma Sistemini geliştirmiş. Yine KAPPA’nın motor koruma demirine takarak kullanabileceğiniz bu aydınlatma kitini, eğer koruma demiriniz yok ise LS2130 kitini satın alarak motosikletinize monte edebilirsiniz.

YORUMLAR