'Yamaha Yolda' Projesi Start Aldı

Çeşitli Yazar: Motoron

'Yamaha Yolda' Projesi Start Aldı

Yamaha Motor Türkiye, yeni ürün gamı hakkında bilgi almak ve test etmek isteyen kullanıcıları için hayata geçirdiği ‘Yamaha Yolda’ projesiyle yola çıktı.

Projenin startı İstanbul’da Yamaha Riding Academy’de gerçekleşen açılış partisiyle verildi. Yüzlerce motosiklet sever açılışta gün boyu müziğin ve eğlencenin tadını çıkarırken aynı zamanda merak ettiği Yamaha motosikletlerle sürüş deneyimi yaşadı. Kullanıcılar Yamaha Riding Academy’nin deneyimli eğitmenleri eşliğinde pistte, bu yılın modelleri XMAX 400, XMAX 300, XMAX 125, NMAX 155, Tricity 155, YZF-R25, MT-07, MT- 25, Tracer 700’ü sürerek test ettiler.

'Yamaha Yolda' Projesi Start Aldı 1. İçerik Fotoğrafı


Bu proje ile aylar sürecek Türkiye turuna çıkan Yamaha, Türkiye’nin çeşitli illerinde Yamaha’nın eşsiz modellerini test edebilmek için bekleyen yüzlerce kullanıcıya ulaşacak. İstanbul’da gerçekleşen etkinlikle başlangıç yapan ve İstanbullu kullanıcıyla buluşan proje daha sonra Bursa, Balıkesir ve İzmir’i rotasına alacak. İlk etapta 14 - 15 Nisan tarihlerinde Bursa’da, 21 - 22 Nisan’da Balıkesir ve 28 - 29 Nisan’da İzmir’de olacak ‘Yamaha Yolda’ ekibi, ön kayıtla test sürüşlerine katılacak motosikletlilerle buluşacak.

'Yamaha Yolda' Projesi Start Aldı 2. İçerik Fotoğrafı


2018’i yenilikler yılı olarak adlandırmıştık “Yamaha Yolda” projesi ile Türkiye’de bir yeniliğe daha imza attık diyen Yamaha Türkiye Genel Müdürü Bora Berker Cansever “Kando felsefesinden yola çıkarak müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarının üzerinde hizmetler sunmak için çalışıyoruz. Bu proje ile motosiklet tutkunlarıyla daha sıcak temas halinde olarak benzersiz marka imajını güçlendireceğiz” şeklinde sözlerini tamamladı.

'Yamaha Yolda' Projesi Start Aldı 3. İçerik Fotoğrafı

“Yamaha Yolda” ile ilgili bilgi almak ve kayıt olmak için: https://www.yamaha-motor.com.tr

'Yamaha Yolda' Projesi Start Aldı 4. İçerik Fotoğrafı


'Yamaha Yolda' Projesi Start Aldı 5. İçerik Fotoğrafı


YORUMLAR