in ,

Yeni Filminde Ryan Reynolds Yine Motosikletle Takipte!

Yazar: Can Deniz

Araba kovalamaları, patlamalar, atlamalar, motosiklet ile araba takibi, The Hitman’s Bodyguard (Belalı Tanık) filminde bizlerle…

Ryan Reynolds, kendisi ünlü bir Hollywood yıldızı olmakla birlikte aynı zamanda da bizler gibi motosiklet tutkunu. En son iki teker sevgisini custom Triumph Thruxton Cafe Racer Special ile anlattığı kısa filmde izleme şansına erişmiştik. Haberimizin detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz. 
Yeni Filminde Ryan Reynolds Yine Motosikletle Takipte!  1. İçerik Fotoğrafı
Yeni Filminde Ryan Reynolds Yine Motosikletle Takipte!  2. İçerik Fotoğrafı
Yeni Filminde Ryan Reynolds Yine Motosikletle Takipte!  3. İçerik Fotoğrafı
Reynolds şimdi yine iş başında! Kendisi, çoğu motosiklet meraklısı aktör gibi, aksiyon filmlerinde motosikletli sahneler için can atan isimlerden. Motosikletli kovalama sahneleri bulunan son filmi ile hem komedi, hem de aksiyonu bir arada izleme fırsatına sahip olacağız.
Yeni Filminde Ryan Reynolds Yine Motosikletle Takipte!  4. İçerik Fotoğrafı
Amsterdam’da çekilen motosiklet sahnelerinde Reynolds’ı takım elbise ile araçların peşinde ya da bir kovalamaca içerisinde görüyoruz. Gary Oldman, Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson’ın baş rollerini paylaştığı The Hitman’s Bodyguard filminde gerçek hayatında da motosikleti tercih eden Ryan Reynolds, bu kovalamaca sahnelerinde Triumph Street Triple kullanıyor. 
Yeni Filminde Ryan Reynolds Yine Motosikletle Takipte!  5. İçerik Fotoğrafı
Yeni Filminde Ryan Reynolds Yine Motosikletle Takipte!  6. İçerik Fotoğrafı
Yeni Filminde Ryan Reynolds Yine Motosikletle Takipte!  7. İçerik Fotoğrafı
The Hitman’s Bodyguard filminde, dünyanın en başarılı güvenlik görevlisinin hikâyesini anlatıyor. Mesleğinin zirvesinde bulunan koruma görevlisi Michael Bryce, bu kez Uluslararası Adalet Mahkemesi’nde tanıklık edecek bir kiralık katili korumakla görevlendirilmiştir. Filmin ülkemizdeki vizyon tarihi ise 18 Ağustos.The Hitman’s Bodyguard Fragman:

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Arch Motorcycles ile Suter Industries Ortaklığı!

Dguard ile Hem Kendinizi Hem de Motorunuzu Koruyun!

REKLAM